Hayatınızda Eğilip de Devrilmediğiniz An Hangisiydi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Üniversite okurken bursumun bi anda kesilmesiyle ortada kalmıştım. Kiramın bana düşen parçasını onunla ödüyordum. Bir anda kesilince boşluğa düştüm. O andan itibaren hem okudum hem de kafede çalışmaya başladım. Haberi ilk öğrendiğim anda okumayı bırakmayı bile düşünmüştüm.
    nobody1
    Bi kaç "arkadaşın" arkamda ağır işler çevirdiğini anlayınca beynim durmuştu. Hatta hayat durmuştu. Yıllar boyunca etkisinden çıkamadım
     kuculata
     Ailemin otoriterligine alismaya calisirken ailemden kopma esigini atlatmak
      nursimarley
      Birine çok bağlandığımda (aşk değil arkadaşlık) ve de artık kopmam gerektiğini anladığımda. Hiç kopasım olmadığında ama o çoktan uzaklaşmaya başladığında. Ennnn kalmam dediğim anda yalnız kaldığımda.
       raselika
       Sanırım annemin vefat haberini almış olduğum an. Eğildim. Hala daha eğilmekteyim ama devrilmedim. Devrilmek için köklerinden ayrılmak gerekir. Köklerin seni ayakta tutan şeylerdir. Hayallerimiz, yapmak ve başarmak istediklerimiz olduğu müddetçe eğiliriz ama devrilmeyiz. Yani en azından ben devrilmem.
        flaminghotcheetos
        "Eski" sevgilimin en yakın arkadaşımla aldatmasıydı.Ama bir erkek için asla devrilmem ben kaybetmem o kaybeder.Erkekler şunu öğrenin kadınları aldatıcaksanız hiç o kadının hayatına girmeyin.
         pillowtalk
         En yakın arkadaşımla, kendisi 11 yıllık kardeşimdir üstelik, saçma sapan bir sebepten kavga ettik bu salak gecenin bir vakti çıktı gitti. Konuşmuyor ben de konuşmuyorum. Gidecek yeri de yok. Saatler geçti hala gelmeyince aradım. Senle görüşmek bana iyi gelmediğinden muhatap olmuyorum dedi. Gerçektn büklüm büklüm oldum, devrildim ama yıkılmadım da.
          secretagentzero
          Tüm hayatım
           hogwartsmektubugelmeyen
           Beni terk eden bilmem kaç yıllık sevgilimi bir hafta sonra ortak bir arkadaşın doğum gününde başka biriyle el ele görmüştüm. Düştük ama kalkmasını da bildik
            cokbilmisdegilcokbilen
            Ohho tüm hayatımda böyleyim. Şanssız doğanlardanım
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.