Hayatınızda Aldığınız En Özel Hediye
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   efeekara
   babam küçükken hep iş için büyükşehire giderdi gelirken de bana araba alırdı bana hep o günler ve o hediye çok özel gelir.
    imailahorsilahh
    Burada tartışarak tanıştığım ve daha sonrasında da çok önemsediğim birinden, kadınlar gününde çok özel ve değerli bir notla gelen bir Ficus bonsai'si.
     leb
     🥲
      badideasensei2
      5. sınıfa geçmiştim. O aralarda daha yeni sosyalizm ile tanışmıştım. Böyle her öğrendiğimi akşam ailemle konuşuyorum, tartışıyorum, eleştiriyorum vs. Büyükbabam da 78 kuşağının sosyal demokratlarından. Hoşuna gitmiş, bana bir koli siyaset ve felsefe ile ilgili kitap almıştı. Atatürk'ten tutunda Marks a kadar, biyografi türünde. O kadar heyecanlanmıştım ki o yaz tatilinde çoğu bitmişti :)
       wanderlust_r
       Hiç anlamlı bi şey almadım whxjfjfk Çok üzücü ama klasik şeyler hep 😒
        innocentghost
        arkadaşım benim için bi albüm yapmıştı. Ama sadece beraber olduğumuz fotoğraflar değil. Hayatımda olan, değer verdiğim herkesi albüme koyup bir de yazılar yazmıştı. Benim için çok değerli.
         kalpci
         Ben ders çalışıyordum odamda, sora sevgilim bi kere gelirken bi bahçeden lavanta yolup getirmişti, odama girdi, uzattı bende bu hediye için lavantaya teşekkür ettim
          marvelhulk
          hiç anlamlı bir hediye almadım ne yazık ki
           honeybee
           yok sanırım üzdü bu başlık beni 🥺
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.