Hayatınız Bir Kitap Olsaydı, Önsözünde Ne Yazardı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Hayatımın reklamını yapayım dermişim. Bol drama, bol kahkaha, bol gözyaşı falan. Gerçi yalan da değil sadece kahkaha kısmı sinir bozucu eylemlere daha çok gülmekle eşleşebilir. Neyse benim kitabımın önsözünde yazacak şey belli: direniyorum acılarına yine dünya fakat her seferinde yeniliyorum. Resmen mıknatıs gibi nerede beni yoracak bir eylem var ben onları çekiyorum ve yıkımların yıllar geçtikçe daha da katlanıyor.
    amira
    ciddi arkadaşlarla burda vedalaşalım ✍🏻
     kisacadeniz
     Allah benim belamı vermiş, siz devam edin
      fairytale-
      On sozunde arkayı ac yazıp bunu yazan tosun okuyana kosun yazasım var hdhfh
       imcherry_
       "Eğer mutluysanız, derhal kitabın kapağını kapatın. Okumaya devam ederseniz artık mutlu olamayacaksınız." imza: moon cherry waterbaşı✍🏻
        badideasensei2
        Hayat yaşamak içindir. Az ya da çok değil. Yaşadığını hissederek var olun. Her insan bir şey için dünyaya gelir. Kötüler de iyilik yapar, başkalarına ne yapılmaması gerektiğini gösterirler. Yaşayın, 10 yılda olsa 100 yıl da; keşkelerinizden sıyrılıp iyiki diyeceğiniz bir şeyler kazanın kendinize. Ve öğrenerek öğretin. Önemsiz olduğunuzu düşünmeyin, öğrenecek ve öğretecek çok şey var. Ölümü bilin, yaşamı da. Hayal kurun, gerçek yapmak için çabalayın. Sevin, dövün, saçamalayın, kahkaha atın, koşun, bağıra çağıra ağlayın. Kendiniz olun, bir kere yaşayacaksınız. Bu da herhangi birinin hikayesi, öğrenecek ve öğretecek çok şeyi olan birinin.
         monaiman
         Hayatınızın kitap olacak kadar önemli olduğunu mu düşünüyorsunuz hassssss iyi geceler...
          asgardian-mjolnir
          Evde denemeyin..
           sedefartuny
           Şeyma Subaşı diyor ya acımadı ki diye öyle bir vurgucu sözcük olurdu sanıyorum. Öyle uzun uzadıya değil. Sıradan bir hayatı olanların böyle.
            karolunita
            Bu kitap örnek almamanız gerek davranışların minik bir özeti niteliğindedir
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.