Hayatından Çıkardığın Birini Nasıl Unutursun?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   moon_night
   çıkarmışım zaten hatırlayıp ne yapacağım
    avialw
    çözümü bulan bana da anlatsın, lazım oluyor
     cinayetvaraga
     unutamazsın. unuturum diyenin unutkanlığı bir kokuya, bir renge, yemeğe, şarkıya, mekana, içeceğe, vs bakar. unutamazsın güzel kardeşim.
      melina26
      unutulmuyor ilk aşksa hep aklında kalbinde bi yerlerde kalıyor ama zaman geçtikçe daha az hatırlıyorsun daha az özlüyorsun hatta bi süre sonra özlemiyorsun sadece ara sıra onunla olsaydım nasıl olurdu belki herşey çok güzel olurdu düşünceleri geliyor sonra hemen geçiyor ama hayat devam ediyor unutmak diye bişey yok hayatında iyi de olsa kötüde olsa iz bırakan birisi unutulamaz birde şarkı bırakayım
      https://youtu.be/vwFpGHwFNKY
      https://youtu.be/vwFpGHwFNKY
       torture
       Böyle bir sorun yaşamamak için hayatına çok çok az insan alan ben kwmsjkjwıw
        me_out_bye
        Unutulacak biri ise unutursun. Unutulmayacak biri ise unutamazsın. Beyin bunu birbşekilde ayırır seçer etiketler öyle depolar anıyı. Silinecekler vardır zaman aşamalı. Silinmeyecekler vardır. - Onu içinde nasıl kodladığına bağlı 👨🏻‍🏫👩🏻‍🏫🔣⚙⛓🧬🎛📀🎞📽🎬📑🏷📤📥
         yk_45
         yeni birini alarak ?
          theguard
          Bütün ortak noktalardan vazgeçeceksin. Klişe ama geçerli bir durum. Onu hatırladan her şeyi silip yok edeceksin. Onu hatırlatan ama çok sevdiğin bir şarkıyı çok seviyorsan artık sevmeyeceksin. Şu onunla güzel bi anımızdı bu kalsınlar olmayacak.Aynı o sokaklar, aynı kafeler, beraber yediğiniz yemekler.. Bunlar geçici bir süreliğine vazgeçiş de olabilir. Sonrasında tamam artık öyle biri yok diyebildiğinde eğer o yemek önemliyse soğuk suya girer gibi yavaş yavaş deneyeceksin. Eskiye ufak bir işaret varsa artık o şey hayatında olmayacak. Bir nevi reset. Net olacaksın. Mantığını kullanırsan beynin bu saydıklarımı ve sayacaklarımı sana teker teker gösterecek.
           slmbnarda
           Nasıl unutayım? SENİİ UNUTMAYAAA ÖMRÜM YETERR Mİİ
            mevsimlerdensnbahar61
            Unutmak planlı bir şey değil bence hani planladıkça da eline yüzüne bulaşır zaman ise en iyi ilaç. unuttuğunu unuttuğunda unutmuş oluyorsun aslında ve ki ne demiş Nazım Hikmet “gitmek bir eylemdir unutmak ise koca bir devrim”
             tsukyomi
             İnsanlar şayet alzheimer değilse tanıdıklarını unutmazlar, onu geç. Hayatından çıkarmışsan değer vermeyi kesmişsindir zaten, üstünde durma yeter.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.