Hayatından Çıkardığın Birini Nasıl Unutursun?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   voila
   Unutmak fil hafızalı ben için oldukça zor bir şey, hafızasız insanlara bazen imreniyorum. Ey Dio halkı, hayatından çıkardığın birini nasıl unutursun?
    moon_night
    çıkarmışım zaten hatırlayıp ne yapacağım
     yk_45
     yeni birini alarak ?
      melina26
      unutulmuyor ilk aşksa hep aklında kalbinde bi yerlerde kalıyor ama zaman geçtikçe daha az hatırlıyorsun daha az özlüyorsun hatta bi süre sonra özlemiyorsun sadece ara sıra onunla olsaydım nasıl olurdu belki herşey çok güzel olurdu düşünceleri geliyor sonra hemen geçiyor ama hayat devam ediyor unutmak diye bişey yok hayatında iyi de olsa kötüde olsa iz bırakan birisi unutulamaz birde şarkı bırakayım
      https://youtu.be/vwFpGHwFNKY
      https://youtu.be/vwFpGHwFNKY
       avialw
       çözümü bulan bana da anlatsın, lazım oluyor
        tsukyomi
        İnsanlar şayet alzheimer değilse tanıdıklarını unutmazlar, onu geç. Hayatından çıkarmışsan değer vermeyi kesmişsindir zaten, üstünde durma yeter.
         me_out_bye
         Unutulacak biri ise unutursun. Unutulmayacak biri ise unutamazsın. Beyin bunu birbşekilde ayırır seçer etiketler öyle depolar anıyı. Silinecekler vardır zaman aşamalı. Silinmeyecekler vardır. - Onu içinde nasıl kodladığına bağlı 👨🏻‍🏫👩🏻‍🏫🔣⚙⛓🧬🎛📀🎞📽🎬📑🏷📤📥
          mevsimlerdensnbahar61
          Unutmak planlı bir şey değil bence hani planladıkça da eline yüzüne bulaşır zaman ise en iyi ilaç. unuttuğunu unuttuğunda unutmuş oluyorsun aslında ve ki ne demiş Nazım Hikmet “gitmek bir eylemdir unutmak ise koca bir devrim”
           slmbnarda
           Nasıl unutayım? SENİİ UNUTMAYAAA ÖMRÜM YETERR Mİİ
            cinayetvaraga
            unutamazsın. unuturum diyenin unutkanlığı bir kokuya, bir renge, yemeğe, şarkıya, mekana, içeceğe, vs bakar. unutamazsın güzel kardeşim.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.