Hayatındaki Toksik İnsanları Anlat
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız, enerjimizi sömüren, mutsuz insanlara toksik insan diyoruz. Senin hayatındaki toksik insanlar kimler? Onlarla baş etmek için neler yapıyorsun? Dio'la bakalım.
    gregory_
    Israrcilar, gorusmeyi kesiyorum.
     peripedia
     Her yer toksik insan kaynıyor. Özellikle çalışma ortamlarında ast-üst farketmeksizin herkes birbirinin zar zor toparladığı, koruduğu enerjisini düşürmek için çabalıyor. İnsanlar mutlu olsun ben de bu mutluluktan besleneyim düşüncesi yerine herkes bir diğerinin mutsuz olmasını istiyor.
      eski_bi_tanidik
      Her şeye olumsuz bakan hayat sömürücülerdir. Izak durmak en iyisi
       zodyakli
       Hemen anlatayım. Bir kere hepsi akraba. Ama akbaba da denir. Böyle pusuda beklerler bir hata yapayım da gözlerime imalı imalı bakıp bir laf sokmak için. Ancak çözümümü de kendim buldum. Mesaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaafe. Ama ne mesafe. Artık gözümün içine bakacak kadar yakınım değiller. Ha hoş yıllarca onların toksiklikleriyle muhattap oldum. Ciddi travma sebebi.
        herseyinaktivisti
        Adını vermek istemediğim bir akrabam (amcam). Her şeyin en iyisini o bilir. Kimse daha iyisini bilmez. Salağız biz zaten neyden anlıyoruz ki kendisi hayatın sırrını çözmüştür. Onun üstüne insan yoktur. Müthiş iyi ve anlayışlıdır (yersen). Hep mazlumdur hep onun başına kötü şeyler gelmiştir.
         redblack
         Meslegim gereği gun boyu iceri giren mutlu insan gormuyorum. Aksine bir de agresif halde geliyorlar, vucut yorgunlugundan çok mental yorgunluk ve ruh yorgunlugu yasiyorum. Çözüm mü? Vivaldi, Bach, Bethoween, Mozart tüm gün çalar. Efsane rahatlatiyor.
          obiyagmur
          Şu hani kendini beğenmiş, egosu tavan yapmış, ukala, her işten kendilerine bi çıkar bulmaya çalışan haa en önemlisi "kötü espri yapan slfjdjsjdh" insanlar beni öldürüyor diyebilirim ahhh 🤦🏻‍♀️
           hickurusu
           Negatif yüklü insanlar.. Allaamm tüm hayat enerjimi sömürüyorlar..
            sedefartuny
            Günümüz şartlarında bu insanlardan kurtulmak pek mümkün değil mesafeli ilişkiler oluşturmak lazım ama bu insanlar uzaktan da olsa bir şekilde yaşam enerjinizi sömürmeyi başarırlar. En iyisi duymazdan ve görmezden gelmek, onun toksik bir insan olduğunu kabul etmek ve öyle yaşamak.
             okadin
             En temizi bu insanları hayatımızda tutmamak tabii ama dediğiniz gibi bazıları ile zorunlu ilişkilerimiz var. Hayatımızdan çıkaramadığımız toksik insanlarla aramıza kalın duvarlar örmeliyiz. Hayatımızdaki insanların ortalaması olduğumuzu unutmayalım. Bu toksik insanları hayatımızda tutmaya devam edersek bizde onlar gibi oluruz zamanla.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.