Hayatındaki Toksik İnsanları Anlat
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız, enerjimizi sömüren, mutsuz insanlara toksik insan diyoruz. Senin hayatındaki toksik insanlar kimler? Onlarla baş etmek için neler yapıyorsun? Dio'la bakalım.
    gregory_
    Israrcilar, gorusmeyi kesiyorum.
     eski_bi_tanidik
     Her şeye olumsuz bakan hayat sömürücülerdir. Izak durmak en iyisi
      herseyinaktivisti
      Adını vermek istemediğim bir akrabam (amcam). Her şeyin en iyisini o bilir. Kimse daha iyisini bilmez. Salağız biz zaten neyden anlıyoruz ki kendisi hayatın sırrını çözmüştür. Onun üstüne insan yoktur. Müthiş iyi ve anlayışlıdır (yersen). Hep mazlumdur hep onun başına kötü şeyler gelmiştir.
       obiyagmur
       Şu hani kendini beğenmiş, egosu tavan yapmış, ukala, her işten kendilerine bi çıkar bulmaya çalışan haa en önemlisi "kötü espri yapan slfjdjsjdh" insanlar beni öldürüyor diyebilirim ahhh 🤦🏻‍♀️
        peripedia
        Her yer toksik insan kaynıyor. Özellikle çalışma ortamlarında ast-üst farketmeksizin herkes birbirinin zar zor toparladığı, koruduğu enerjisini düşürmek için çabalıyor. İnsanlar mutlu olsun ben de bu mutluluktan besleneyim düşüncesi yerine herkes bir diğerinin mutsuz olmasını istiyor.
         zodyakli
         Hemen anlatayım. Bir kere hepsi akraba. Ama akbaba da denir. Böyle pusuda beklerler bir hata yapayım da gözlerime imalı imalı bakıp bir laf sokmak için. Ancak çözümümü de kendim buldum. Mesaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaafe. Ama ne mesafe. Artık gözümün içine bakacak kadar yakınım değiller. Ha hoş yıllarca onların toksiklikleriyle muhattap oldum. Ciddi travma sebebi.
          redblack
          Meslegim gereği gun boyu iceri giren mutlu insan gormuyorum. Aksine bir de agresif halde geliyorlar, vucut yorgunlugundan çok mental yorgunluk ve ruh yorgunlugu yasiyorum. Çözüm mü? Vivaldi, Bach, Bethoween, Mozart tüm gün çalar. Efsane rahatlatiyor.
           benita
           En son bi tanesine ölü taklidi yaptım. Farklı şehirlerdeyiz zaten, tüm sosyal medya hesaplarından çıktım bi şey demeden, aradı, yazdı cevap vermedim, vermiyorum. Ama kafam nası rahat
            nunukafasi
            Hayatıma çok fazla toksik insan aldım ben. Genellikle düzgün insan ilişkileri kurma konusunda problemlerim vardı. Her ilişkinin sonu aynı şekilde noktalanıyordu. Ancak bunun sebebi sadece hayatıma toksik insanlar almam değil. Benim de insanlara karşı sınır çizmeyi bilmiyor oluşum da çok etkiliydi. Artık yavaş yavaş çözüyorum bu problemleri
             roar
             Kulaklığın kulağımda olduğunu gördüğü halde ısrarla konuşmaya çalışan tipler. Cidden deliriyorum ya.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.