Hayatındaki Toksik İnsanları Anlat
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız, enerjimizi sömüren, mutsuz insanlara toksik insan diyoruz. Senin hayatındaki toksik insanlar kimler? Onlarla baş etmek için neler yapıyorsun? Dio'la bakalım.
    eski_bi_tanidik
    Her şeye olumsuz bakan hayat sömürücülerdir. Izak durmak en iyisi
     gregory_
     Israrcilar, gorusmeyi kesiyorum.
      peripedia
      Her yer toksik insan kaynıyor. Özellikle çalışma ortamlarında ast-üst farketmeksizin herkes birbirinin zar zor toparladığı, koruduğu enerjisini düşürmek için çabalıyor. İnsanlar mutlu olsun ben de bu mutluluktan besleneyim düşüncesi yerine herkes bir diğerinin mutsuz olmasını istiyor.
       benita
       En son bi tanesine ölü taklidi yaptım. Farklı şehirlerdeyiz zaten, tüm sosyal medya hesaplarından çıktım bi şey demeden, aradı, yazdı cevap vermedim, vermiyorum. Ama kafam nası rahat
        obiyagmur
        Şu hani kendini beğenmiş, egosu tavan yapmış, ukala, her işten kendilerine bi çıkar bulmaya çalışan haa en önemlisi "kötü espri yapan slfjdjsjdh" insanlar beni öldürüyor diyebilirim ahhh 🤦🏻‍♀️
         okadin
         En temizi bu insanları hayatımızda tutmamak tabii ama dediğiniz gibi bazıları ile zorunlu ilişkilerimiz var. Hayatımızdan çıkaramadığımız toksik insanlarla aramıza kalın duvarlar örmeliyiz. Hayatımızdaki insanların ortalaması olduğumuzu unutmayalım. Bu toksik insanları hayatımızda tutmaya devam edersek bizde onlar gibi oluruz zamanla.
          deliif
          Arkama bakmadan kaçıyorum
           redblack
           Meslegim gereği gun boyu iceri giren mutlu insan gormuyorum. Aksine bir de agresif halde geliyorlar, vucut yorgunlugundan çok mental yorgunluk ve ruh yorgunlugu yasiyorum. Çözüm mü? Vivaldi, Bach, Bethoween, Mozart tüm gün çalar. Efsane rahatlatiyor.
            sedefartuny
            Günümüz şartlarında bu insanlardan kurtulmak pek mümkün değil mesafeli ilişkiler oluşturmak lazım ama bu insanlar uzaktan da olsa bir şekilde yaşam enerjinizi sömürmeyi başarırlar. En iyisi duymazdan ve görmezden gelmek, onun toksik bir insan olduğunu kabul etmek ve öyle yaşamak.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.