Hayatındaki Narsisti Ayıkla
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   Muhakkak herkesin hayatına bir kişi de olsa narsist bir karakter giriyor. Ve yine hemen herkesin narsist tutumları da olabiliyor. Bazen aileden biri, bazen sevgili/eş, bazen arkadaş, genellikle patron/müdür vs. Bir narsist hatalı olduğunu asla kabul etmez ve her zaman sizin yanlış olduğunuzu hissettirir. Gereksiz kıskançlıklar ile ilişkinizi sınırlandırmaya çalışır. Karşı tarafa söz hakkı vermeden anlatmak ve karşısındaki kişinin onu dinlemesini ister. Kendilerini sürekli başkaları ile kıyaslayarak diğer insanlardan üstün olduklarını düşünürler. Narsist, dünyada sadece kendinin zeki olduğuna inanır ve diğer insanları aptallıkla suçlar. Emek verilerek yapılan hiçbir şeyi takdir etmez, sürekli eksik veya yanlış bulmaya çalışır. Geçmişteki başarısızlıkları hatırlatarak size yetersiz olduğunuzu aşılar. Velhasıl kelam ne yaparsanız yapın bir narsisti değiştiremezsiniz. Bu yüzden onu düzeltmek için kendi ideallerinizden ve yaşam tarzınızdan taviz vermeyin!
    sairsel
    Lanet olası pislikler! Hepsinin de canı cehenneme dostum 😉
     tsukyomi
     Bunlardan bir tanesi hayatımı karartmıştı, hala etkileriyle uğraşıyorum. Artık böyle insanların eline verip (narsistliğini) yolluyorum. Ben dersimi aldım, bundan sonra en iyi narsist ölü narsisttir.
      imailahorsilahh
      Hepsini hayatımdan çıkardım. Ama kendimle kavgam hala bitmedi.
       merilolika
       Meğer kocam narsistmiş 😢 belirtilerin hepsi var 😱
        eflayilmaz
        Ayikla diyince hop ayiklansa nasıl da güzel olur ama:))))
         gossipdio
         farkında değilmişim etrafımda bir sürü narsist varmış bu durum beni üzer:( ama nedense hiç batmamış gözüme
          me_out_bye
          Şairsel beycim seninkide mi kitlenmiş. Bassssıyom bassıyom açılmıyor. 🤔
           me_out_bye
           Cımbız ver? Yok narsistim. YOK Kİ 🤷🏻‍♂️
            kisi
            Bu fikirle genelde realistlerden uzaklaşılıp pohpohçulara yakınlaşılıyor. Bana göre çok fazla kişiyi ayıklamayın. Herkesin her dediğini ciddiye almayın yalnızca. Herkesin sorunları var. Onu salla, bunu yolla kafasını çok desteklemiyorum. Bizim yolladıklarımızın yanında bizi yollayanlar da var. Kalakalırsın ortada. İnsanlar sıkıntılı canlılar, yapacak bir şey yok. Kendi kişiliğinizi, karakterinizi oturtup az çok diğerlerine uyum sağlayın.
             me_out_bye
             Yomi yorumlar kitlendi çok seviştik. Şey yani sevgi gösterdik karşılıklı. Dio bu seviyeye varamıyor hala amatör site biliyon. Kitlendi kaldı yine. 😅😝😝😝 😍
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.