Hayatımıza Törenle Dahil Edilesi Pahada Ürünler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Buraya yazıyorum TikTok tez vakte kadar kara mizahın, siyasi hicvin üssü olacak. Ben bu ayçiçek yağı senaryosundan bu çıkarımı yaptım arkadaşlar. Gelelim konumuza ayçiçek yağı 4 ay gibi bir süre içerisinde %60 zamlanarak neredeyse erişilemez bir pahaya erişti biliyorsunuz. TikToker bir aile de anlamlı bir hiciv sanatına imza atmış. Ayçiçek yağı satın alan vatandaş ayçiçek yağının evine girişini bir törenle kutlamış. Sosyal medyada viral olan video milletvekillerinin dahi dikkatini çekmiş, CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen “Ayçiçek yağı 4 ayda %60'lık zam sonrası merasim ve kutlamalar eşliğinde evlere giriş yapıyor...” tweeti atmış. Ben ayçiçek yağını aratmayacak pahada ve hayatımda daha büyük öneme sahip olan Nescafe Gold'u mutfağıma bir parti eşliğide sokmayı planlıyorum. 200 gramı 77 TL idi en son. Hak ediyor mu? Sonuna kadar.
   https://onedio.com/haber/son-aylarda-oldukca-zamlanan-aycicek-yagini-torenle-evine-getiren-adamin-ironi-dolu-tiktok-videosu-950302
   Ayçiçek Yağı Kutlaması
    _gizem_
    kahveye para vermiyorum yani resimdekine çünkü yurtdışından geliyor ama kapsül kahveler çok pahalı
     benita
     Pringles
      badideasensei
      Eskiden 80 lerde düşünün darbenin ardından değişen anayasa bir şekilde susturulmaya çalışılan bir halktan bahsediyoruz. Anlatılıyor bir adam fabrikaya günlük sadece bir günküğüne çalışmaya gitmiş, dönerken yağ(eskiden 18 20 litrelik ya da kg olarak satılıyormuş,şeker ve un(torba ile hemen hemen en az 10 ar kg) almış ve parası artmış. İnanmadım gerçekten inanamadım Şimdi böyle bir şeyi yapmak mümkün değil
       tsukyomi
       Russki'yi alırken davul zurna çaldırıyoruz, kapıdan içeri sokarken sırtına vuruyoruz. En son 70'liği 189 TL'ydi, beline kuvvet aslanımın be.
        ali-vercetti
        kara mizah yapamazlar beyinleri yetmez onların
         peripedia
         Yıkama paklama kısmını da dahil edersek tüm mutfak alışverişi ve dahil kargolar ciddi bir törene tabi tutuluyor benim hayatımda zaten çok uzun süredir. Ama bu Nescafe beni dumura uğrattı. Gerçekten 77 lira mı?
          sedefartuny
          Hiciv falan eyvallah ama bu tiktok videosu beni mi gerim gerim gerdi sadece? Bir rahatsız etti, hoşuma gitmedi. Tiktok algımdan kaynaklı olabilir. Tören konusu ise doğru. Sıtmaya razı olmak hali, bu ürünleri bir şekilde alabiliyor olduğumuza mutluyuz bir bakıma. Temel gıdalar hariç madde hayatımızın odak noktası haline geldi. Bu da bir sorun tabii.
           kuyinist
           Sözün bittiği yer
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.