Hayatı Sosyal Medya Hesaplarına Göre Yaşayan İnsanlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kisacadeniz
   Gerçekten insanların bu kadar sosyal medyayı önemsemesini anlayamıyorum. En yakın arkadaşlarımdan biri sadece instagram için günde en az 2-3 saat harcıyor. Gittiğimiz her ortamda kızın en az 15-20 fotoğrafını çekmemiz gerekiyor ki genelde bu fotoğrafların büyük bir çoğunluğu da paylaşılmıyor. Bak şu kız bununla takılıyor, bu böyle giyinmiş. İyice sosyal medya hesaplarındaki kişi gibi yaşamak isteyip hayatlarını bu doğrultuda oluşturuyorlar. Hayattan keyif almayı bilmiyorlar çok üzücü.
    disi.ejderya
    Sosyal medya yok, telefonum yok , arkadaşım hiç yok...
     voila
     Zavallı olduklarını düşünüyorum, İnstagram kadar toksik bir uygulama daha yoktur.
      silmarillion
      Orada herkes nasıl da mutlu nasıl da mutlu amoooo:d
       cakal_carlos
       Ne bekliyorduk ki? Televizyonun hayatımıza girmesiyle ev ziyaretleri ve o ziyaretlerde yapılan sohbetleri tükettik. Telefonun hayatımıza girmesiyle mesafelerin anlamını yitirdik . İnternetin hayatımıza girmesiyle her şeyimizi tükettik. Görücü usulü evlilikler bile artık sosyal medya üzerinden yapılıyorken sosyal medya hesaplarına göre yaşayan insanları eleştirmemiz çok saçma değil mi? Biz degilmiyiz sosyal medya fenomeni diye soytarilari zenginlestirip başına çıkaranlar..
        cakal_carlos
        Tüm sosyal medya platformlarında hesabım var ben hala eski benim
         cinayetvaraga
         acıyorum onlara.
          milesov
          Hayatımdan sildiğim arkadaş grubudur. Size de tavsiye ederim. Bir araya gelmenin, beraber vakit geçirmenin kıymetini bilen arkadaşlarınız olsun. Bütün gün ellerinde telefon, konuşurken kimse kimsenin yüzüne bakmıyor falan çok üzücü. Hele tatile çıkınca hepsi arap turist gibi günde bin tane fotoğraf çekiyor, acayip sinirleniyorum.
           samyeli90
           Sosyal medya kullanıyorum ama dışarıda telefonum hep çantamda çok nadir çıkarırım saate bakılacaksa ya da bir arama geldiğinde bunlar dışında hep çantamda yediğimi içtiğimi bazen çekerim ama anı olarak kalsın diye paylaşmam sosyal medyada mesela annemle gitmişizdir anı olarak kalsın diye resim çekerim genelde annemde olur o foto da bu yani
            sihirbaz
            yok ya çok şükür öyle bir takıntım yok , ama bazı insanlar buram buram kokuyor instagram için yasadıkları
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.