69
15.5.2020
Hayat Senin İçin Ne İfade Ediyor?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   nyksky
   Binlerce şey söylenebilir ama tek bir şey söylenemez gibi. Belki şöyle... Geçmiş fragman Gelecek korku Şimdi ise çıkarılan sahneler.
    mercannn
    Bence herkes için hayat bir şey ifade ediyor! Sabah uyandığında eğer uykunu alamadıysan ya da stresliysen yada mutluysan bunların hepsi hayat sana bir şey ifade ettiğini içindir. Stres yaptığın uykusuz kaldığın mutlu olduğun sebepleri düşünmektendir çünkü o anda önemli olan odur. Önceliktir. Güne başlamak için büyük bi nedendir. Çalışıyorsan yaşamak için, aşık oluyorsan yaşamak için, sex yapıyorsan yaşamak için vs. ama en iyisi şu DÜŞÜNEBİLİYORSAN yaşadığın için bence bu bile güne başlama sebebi olabilir. Benim için hayat güçlü bi kadın olmak düşünmek düşündürmek. Zor olana koşmak zoru yaşamak ve bunu istemek. El uzatmak ve karşıdan sadece tebessüm beklemek. İnsan olmanın en iyisini yaşamak bir şeyler karşılığı olmadan yapmanın mutluluğunu hissetmek.
     doga-1
     Valla açıkçası şu an hiçbirşey ifade etmiyor boş bir hayat
      azyazarhepokur
      Biteceğini biliyorum,ama ne zaman biteceği meçhul.Öleceğime inanasım gelmiyor herkes gibi,fakat ölümün kaçınılmaz olduğunu da biliyorum.Bu hayatta her duyguyu dibine kadar tatmayı seviyorum,çünkü hiçbir anın tekrarı yok.Ve her ne yaşarsak yaşayalım bir şekilde hayat devam ediyor.Önümüzdeki maçlara bakıcaz artık. :))
       mevsimlerden-sonbahar61
       Sustuklarımız ve söyleyemediklerimiz hep bi nedenlerimizden ibaret sorgularken sorgulanıyoruz...
        suae_
        Hayat benim için, ölümü ifade ediyor. Zaten yaşamıyorum ben, ruhsal dead. Jdjfkld
         mervenizz_
         Hayat benim için hayat ifade ediyor.
          bayanyanlis
          Bana sadece sıkışıp kalmayı ifade ediyor bu aralar.Gelmeyi ben seçmedim,gitmeme bile izin verilmiyor.Ait olmadığım bir yerde varolmaya ,varetmeye çalışıyorum işte.Bitse de gitsek
           sudederlerbana_
           0-5 yaş arası toz pembe duvarları olan emizin 6. Yaşımla yıkılarak evsiz kalmayı ifade ediyor.
            girasole
            Nazım Hikmet dizelerini
             uykunobetcisi
             Sonsuz bomboş çaba, sonunda nah çıkacak ama bakalım
              wisletful
              Bu dünyaya kötü kartlara sahip olarak gelmiş olabilirsiniz fakat masadan mutlu kalkmak sizin elinizde !. Kimse sizin kötülüğünüz için bir mücadele vermiyor iyiliğiniz içinde vermiyor. .İstediğinizi siz planlayıp programlayıp alabilirsiniz.. Ama sağda solda geyik yaparak da hayatınızdan isyan etmek ne biliyim bana biraz şapşallık gibi geliyor.. Ayrıca daha hayatınızın hangi dönemindesiniz o bile belli değil , Hayatınızın tam tersi yöne dönmesi bir an da bile olabilir .. Ama hayata bu kadar giydirmenin bi anlamı yok .
               silver-lininng
               Boşlugu ifade ediyor
                1cerenaltay
                Hayat yaşamaya değer. İster güzel bir hayatın olsun ister hayatın seni tatmin etmesin yine de yaşamaya değer. Bir de bir kişinin hayatımızda ne kadar süre kalacağını bilmiyoruz o yüzden o kişiye her fırsatta sevgimizi dile getirmeliyiz. Farkında olarak yaşamak gerekiyor. Gözlerini kapat çevrendeki seslere kulak ver, kokuları almaya çalış, akışı hisset.
                 0_44_dolar_35
                 ya iki oda bi salon bi de kalp kırıklığı başka bişi deil
                  meyvesebze
                  Bok
                   nickiharuto
                   Hayat bir mucizedir karbondioksit'i alıp oksijeni vermesi ağacın ve senin yaşam kaynağın olan oksijeni ciğerlerine doldurabilmendir. en leziz en minaralli suyu dağların göğsünden senin hizmetine,hem nehirler ırmaklar gibi görsel bir şölen ve kendine has melodisi ile gönderebilmesidir. Hayat adedi sahildeki kum tanelerinden fazla olan yıldızların bir uyum ahenk içinde hareket etmesi ve senin gecelerine güzellikleri ile eşlik etmesidir. Ve bu koca evrende kafamızda kurduğumuz aslen anlam içermeyen dertlerden duvar örüp bakışımızı körelttiğimiz için ağaçlar oksijenler dağlar sular evrende yıldızlar anlamını yitirmez sen sanattan anlamıyorsun diye değersiz değildir sanat eseri. Sanattan anlamak için biraz eğitime ihtiyacımız var hepsi bu...
                    saranazz
                    Hayat benim için şu an bir şey ifade etmiyor ölmek istiyorum ama canıma kıymıyorum çünkü cennete giremem
                     lil_ery
                     Bu aralar petrole para yatırmak gibi. Hep negatif.
                      altmisbir
                      Hayat hayaller kurmaktır o hayallerin peşinden koşmaktır hayallerinle ortaya bir karakter koymaktır karakterinle iz bırakmaktır ölünce bile hatırlanmaktır. İnanamıyorum ben uydurdum şimdi uydurdum lise edebiyat hocam görse aşkıma karsilik verirdi yeminle jsldjdaldh
                       lawyerwho
                       Neden geldim bilemeden bitmesinden korktuğum zamancık
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.