15
23.5.2020
Hayat Mottonuz Nedir?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   amakafamiznasiguzel
   o mal yaptıysa ben de yaparım...
    mevsimlerden-sonbahar61
     kaaninteyzesi
     Kötü gelişen olaylara ne kadar pozitif bakarsan o kadar guzelleşmeye başlıyor. Tam tersi eğer iyi olaylardan hep bir kötülük çıkarırsan hayatta her şey olumsuza gidiyor.
      _suveyda_
      Para mutluluk getirmez ama spor arabanın içinde ağlamanın tadı farklıdır
       senblrsn
       Dövmesi istediğim gibi olmasada yaptırdım: ELEKTRİĞİ BİLİRSEN ELEKTRONİK BİLİRSİN ELEKTRONİĞİ BİLİRSEN YAZILIM BİLİRSİN YAZILIM BİLİRSEN PARA KAZANIRSIN PARA KAZANIRSAN MUTLU OLURSUN. Binary kod olarak taslak çizimi kaburgada duruyor tamamlatmaya fırsat bulamadım durumlardan.(Fonksiyonel mottom desem daha mı doğru olur.)
        sisibisoshi
        Özgürlük boşluk değildir. Modern toplumlar haklar ve hukuk üstüne en çok sözün söylendiği, en yoğun girişimlerin yapıldığı toplumlar oldular. "İnsan hakları" mefhumu Türkiye gibi bir ülkede bile iktidarların korkulu rüyası haline geldi. Ama özgürlük, ya da demokrasi, insanın kendi güçlerini kullanmakta engellerle karşılaşıp karşılaşmaması meselesi kadar basittirler. Peki, siz dışarda kendinizi daha özgür mü hissediyorsunuz gerçekten? İnsanlara birtakım haklar vermek kolaydır; bu hakları kullanabilecekleri gücü, kudreti onlara kazandırmak ise asıl tartışması gerekendir. Tenk yu so maç.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.