Hayat Eksi 1, Kaldı Sıfır... Gülümsemenin Arkasındaki Mutluluk...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   -lucy-
   Öncellikle bu söylediklerimin hiç biri kurgu değildir. Ama sizi kahkahalara boğan da bir hayatım yok. Genelde hiç sevmem bilirsiniz hayatımı anlatmayı. Sadece bir kez önceki hesabımda kabataslak anlatmıştım. Kendimden önce sürekli başkalarını düşünürüm, bu da bir diğer özelliğim. Soran olursa evet, daha önce hiç mutlu olmadım. Bir diğer konuysa mutluluğu hiç aramamış olmam. Çünkü benim mutlu olmam için başkalarından önce kendimi düşünmem gerektiğini biliyor, sadece bunu yaparsam kazanacaklarımın kaybettiklerinden daha çok olacağından korkuyorum. Yeni bir şey keşfettim, gülümsemenin arkasındaki mutluluk... "Boz sonon goldoğono gormoştok" gülmekle mutlu olmak aynı şey değildir. Yani aşk acısı falan umurumda değil, mutlu olmak istiyorum. Ağlamak iyi gelmiyor. Umudum kurtarıyor beni her seferinde... Bu yazı yine benim sorunlarım yerine size umut olsun istiyorum. O güldüğünüz anları uzatmak için elinizden geleni yapın, mutluluk umutlardan gelir. Her gün hatta her dakika sanki fotoğraf çekiyormuş gibi gülümseyin :) Çünkü üzgün olmanızın, mutsuzluğun size hiç bir kazandırdığı yok. Evet, şuan bunları yazarken ağlıyorum. Ama gerçekten içinden gülümsüyorum. Siz mutlu olmayı öğrenin diye yazdım. Söz bende mutlu olacağım. Gülümseyin :) Söylediğim gibi sevmem mutsuzluğumu anlatmayı, sürekli başkalarına motivasyon veririm. Luna, Gizem, Lunita, Mert. Benim eğitip mutluluk vermeye çalıştığım bebiklerim 💜 Mutluluk, gülümsemenizin arkasında saklanıyor. Ben alamadım.. Siz alın onu lütfen. Buraya kadar yazarken full ağladım ama siz gülümsüyorsunuz diye gülümsüyorum bende :) Luna bebikim sen yine özet istersin, hemen yazıyım; ben mutsuzluktan ölüyorum, ama siz gülümsemenin arkasındaki mutluluğu farkedin.. Önceden söyliyeyim, biliyorum çok güçlüyüm, belki iyi belki kötü ama baya güçlüyüm. Söylemenize gerek yok :))
    luna__
    özet için tşk
     disi.ejderya
     Bende mutsuzluktan ölüyorum ama yinede gülebiliyorum... cok sacma benim suan intihar etmiş olmam gerekiyordu .s .s
      berat_redflag
      Seviyoruz sniiii ❤ Bizi iyi kötü günümüzde yanlız bırakmadın. Sana minnettarız...
       amira
       hayatda guzel anilarin da olur kotu anilarin da. kendini nereye ait hiss ediyorsan ve ya ne yaparken iste bu benim diyorsan onlara yonelmeye calis. ki bir kac kez gordugum kadariyla sanatla bulmussun kendini. bu cok guzel birsey gercekten. ben en son buz kesilmis yuzumun ne zaman icten guldugunu ve gercekten eglendigimi hatirlamiyorum😄ama bunu dert etmemeye calisiyorum cunki kendimi ariyorum dedigim gibi nereye ait oldugumu. sen bunu bulmussan eger bu yolda ilerkedikce mutlulugu da bulursun hatta mutluluk seni bulur. ait oldugun yerleri hic birakma. hayat sen istedigin gibi gitmiyorsa sen onu istedigin gibi yarat. sevgiyle kal.❤️
        _gizem_
        içime oturdu seviyorum seni...
         nickiharuto
         Şimdi şöyle düşün bu sıkıntıları ile gelen arkadaşına nasıl davranıyorsan kendine de öyle davran. Her şeyin evrenin bile sonu var ne boyunuzu aşan dertler sonsuz ne de bu evren herşey gelip geçiyor. Geçmişe takılıp kalma. gelecek kaygısı anlamsız. Şu ana odaklan ve bu andaki gerçekliği yaşa umarım daha iyi hissedersin şu an ve bundan sonra..
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.