Hatırlayınca Tebessüm Ettiğiniz Pişmanlık Anılarınız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derdolog
   Gecmiste yaptığınız pişmanlık hissettirse de yine anımsayınca yüzünüzde tebessüm hissettiren bi olay. Bi arkadaşımdan alıntı anlatıyorum. İlk sevgilim sevginin ne oldugunu bilmedigimiz icin üzse de onu sevgi olarak tanimisim ya yani katlanıyorum ama beni yiyip bitiriyor. Her neyse sevgilimle okullarımız yakın ayrıldık hani oldu bir seyler. Ben kafama takmışım. İlla görüşücem. Gittim kapısının önüne sivilim. Çıkış saati güvenliğe dedim benim evrak işlerim var. Halbuki elimde ödev kağıdı var çıktı şeklinde. Güvenlik kağıda baksa yandık. Bilmem ne hoca mı dedi evet o dedim. Tamam geç dedi. Kız arkadaşım servisle gidiyor. Buraya kadar tamam bilin bakalim noldu. Gelmemis okula annesi dogum yapmış. Bu da boyle bi anıdır.
    kania_
    Tekrar söylüyorum dün derste küfürlü şarkı dinliyodum sonra derse girdiğimde mikrofonun açık olduğunu gördüm hoca zaten telle konuşuyomuş.Bide mikrofon çok uzaktaydı ondan dolayı kimse duymadı ama küçük çaplı bir kalp krizi geçirdim
     pillowtalk
     Arkasından hep iyi bir insan derdim. Aldatıldığımı öğrenene kadar. Keşke küfretseymişim. Aptallığın acı gülümsemesi.
      takmazuguramatakar1
      Alltaki komşudan nete bağlanıyordum gece şifreyi kırmıştım, sonra böbürlenerek anlattım işte, beni sinir etmek için 1.59 netin şifreyi değiştirdiler. 😅. Dizi izliyordum birde offf artık geceleri masumlar apartmanı izleyemiyorum.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.