Hatırladıkça Sizi Gülümseten Tatlış Bir Anı Anlatın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   absurdizm
   5. sınıfta Türkçe dersinde bir etkinlik vardı, gezegenlerle alakalı bir oyun yazmamiz gerekiyordu. herkesin yazdığı güzel şeylerden sonra Türkçe öğretmenimiz bu oyunlardan bir tanesini seçip uygulamamızı söylemişti ve bir haftamız vardı. gezegenlere karşı çok büyük bir ilgim olduğu için sınıftaki en güzel oyun benimki olmuştu ve arkadaşlarım senin oyununu yapabilir miyiz diye benden izin aldılar. bende seve seve kabul ettim. iki grup vardı kızlar ve erkekler. oyun şu şekildeydi bir güneş ve etrafında gezegenler olacaktı (kendi siralariyla). çevremizde ise bir tane yıldız ve bir tane göktaşı. Güneş (yani ben) gezegenlere sıra sıra onlarla alakalı özellikler soracakti. bilenin etrafında yıldız dönecek bilemeyene göktaşı çarpacak ve sonsuza dek yok olacakti. oyun için bissüru araştırma yapıp arkadaşlarıma özelliklerini falan yazıp vermiştim. en yakın arkadaşımsa gezegenleri yuvarlak kartonlara oldukça gerçekçi bir şekilde cikarttirmisti. erkeklerse daha basit bir şey yaptılar. ne yaptıklarını hatırlıyorum. sırtlarına bidon takip yarismislardi. ahahah çok tatlıydi. kazanan kızlar olmuştu ve o gün aldığım övgüler beni çok aşırı mutlu etmişti. dünyanın en güzel şeylerinden birinin severek ve isteyerek yaptığın bir işten takdir ve tebrik almak olduğunu fark ettim. peki sizin tatlış anınız ne?
    tsukyomi
    Ne güzel anıymış o ya, hem astronomi içeriyor, hem kawaii milliyelik 😍 Anlatsam okunmaz, okunsa içine tükürülür, buraya zerre bir şey anlatmam artık. O yüzden hiç şeyapmayayım, ben okumaya geldim :)
     sairsel
     5. Sınıfta okul numaram 302 idi. Okuma yarışmasında birinci olduğumda öğretmenim bana Mercedes demişti ve sınıfça alkışlamışlardı.
      silmarillion
      Acunun ekibine katılmalısın, hem de acilen
       sardunya
       çok güzel anıymış gözlerimden kalpler çıktı okurken :)
        honeybee
        kuzenimle fal baktırmak için sıfır telefonları satıp 2.el telefon almıstık :D lütfen üstüme gelmeyin yok salaklık filan diye yazmayın haha. çocuktuk şimdi güzel bir anı :)
         honeybee
         allahtan internet cagindayiz yazip bakabilirsin guzel telefonlardi 🌺😊😊
          honeybee
          uykun vaktin gecmis ama olsun, iyi geceler🥛
           honeybee
           bana da cok seker bir cocukmussun gibi geldi , ayrica komik 🍭🥛
            samyeli90
            Sıcak su torbam çatlamış böbrek ağrısı çekiyorum sıcak lazım kedim kaç gecedir böbrek tarfıma yatarak bana sıcaklık sağlıyor ve rahat uyumamı sağlıyor bu beni gülümseten bir an ☺️
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.