Hatıra Olsun Diye Saklanan Garip Nesneler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   Hatıra kutusu gibi bir şey var bende. Garip garip şeyler var içinde. Sakladığım en garip şey sanırım taş. İnsan taşı saklar mı? Ne anısı olduğunu bile unuttum ama saklamışım.
    thetalentedmrripley
    Kuzucuklarımın ilk saç traşlarından aldığım birer tutam saçlarını saklıyorum. Bunlar da benim kutsal emanetlerim.
     mehmet_08
     Teog da kullandığım kalemi hala saklıyorum Yks dekini de Bi dahaki tus artık
      utumasasiilekayanadam
      Şöyle bir haber vardı bu geldi aklıma 'Ressam Bedri Baykam, geçen hafta toplam bin 200 sayfalık, iki ciltlik otobiyografsini bir sergiyle tanıttı ve gündeme oturdu. Gündeme oturdu diyoruz çünkü; sergide 'spermini sildiği ve 35 yıldır sakladığı' peçetesini de sanatseverlerle paylaştı. O günden beri herkes, Baykam'ın peçete mevzusunu konuşuyor.'
       absurdizm
       Bu yaprak parçası
        okadin
        Biletler, özel günlere ve seyahatlere ilişkin tüm matbu materyaller. Magnet takıntım var, gittiğim her yerden magnet alır buzdolabımın üzerine yapıştırırım. En garip olanı ise ilk beyaz saç telimi saklıyorum. Benim için anlamı çok büyük, nesneleri değil o duyguları saklamak istiyoruz aslında. Unutmamak istiyoruz bizde hissettirdiklerini.
         badideasensei
         silgi...
          pazartesi
          müze bileti, uçak bileti, ösym sınavındaki sıra numarası, sinema bileti, ilk sevgiliyle yenen çikolata kağıdı, doğum günü kutlamamdan balon, ösym şekeri, sınava giriş belgelerim, sınav başvuru belgelerim, dişlerimden çıkan braketler, akdenizden bir adet taş, eminönü balıkçısının ıslak mendili vs vs vs benim için bi halt ifade etmeyen bir yığın eşya. tek özellikeri 'pazartesi oradaydı' diyebilmek.
           nobodyy1
           müze biletleri galiba
            cinayetvaraga
            uçak biletlerim.
             ladydisko
             okulun kantininden çaldığım şekerleri hala saklıyorum. mezuniyetimde salladığım "6 iyi şans demektir" yazan bayrağıda saklıyorum
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.