28
5.10.2020
Hatıra Olsun Diye Saklanan Garip Nesneler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   pillowtalk
   Hatıra kutusu gibi bir şey var bende. Garip garip şeyler var içinde. Sakladığım en garip şey sanırım taş. İnsan taşı saklar mı? Ne anısı olduğunu bile unuttum ama saklamışım.
    mehmet_08
    Teog da kullandığım kalemi hala saklıyorum Yks dekini de Bi dahaki tus artık
     uzgunsaripapatya_
     Otobüs bileti ve dondurma çubuğu
      ladydisko
      okulun kantininden çaldığım şekerleri hala saklıyorum. mezuniyetimde salladığım "6 iyi şans demektir" yazan bayrağıda saklıyorum
       cinayetvaraga
       uçak biletlerim.
        monaiman
        Kumsaldaki kumu ahaha olamaz mı?
         utumasasiilekayanadam
         Şöyle bir haber vardı bu geldi aklıma 'Ressam Bedri Baykam, geçen hafta toplam bin 200 sayfalık, iki ciltlik otobiyografsini bir sergiyle tanıttı ve gündeme oturdu. Gündeme oturdu diyoruz çünkü; sergide 'spermini sildiği ve 35 yıldır sakladığı' peçetesini de sanatseverlerle paylaştı. O günden beri herkes, Baykam'ın peçete mevzusunu konuşuyor.'
          nobodyy1
          müze biletleri galiba
           pazartesi
           müze bileti, uçak bileti, ösym sınavındaki sıra numarası, sinema bileti, ilk sevgiliyle yenen çikolata kağıdı, doğum günü kutlamamdan balon, ösym şekeri, sınava giriş belgelerim, sınav başvuru belgelerim, dişlerimden çıkan braketler, akdenizden bir adet taş, eminönü balıkçısının ıslak mendili vs vs vs benim için bi halt ifade etmeyen bir yığın eşya. tek özellikeri 'pazartesi oradaydı' diyebilmek.
            thetalentedmrripley
            Kuzucuklarımın ilk saç traşlarından aldığım birer tutam saçlarını saklıyorum. Bunlar da benim kutsal emanetlerim.
             okadin
             Biletler, özel günlere ve seyahatlere ilişkin tüm matbu materyaller. Magnet takıntım var, gittiğim her yerden magnet alır buzdolabımın üzerine yapıştırırım. En garip olanı ise ilk beyaz saç telimi saklıyorum. Benim için anlamı çok büyük, nesneleri değil o duyguları saklamak istiyoruz aslında. Unutmamak istiyoruz bizde hissettirdiklerini.
              absurdizm
              Bu yaprak parçası
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.