23
5.10.2020
Hatıra Olsun Diye Saklanan Garip Nesneler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   pillowtalk
   Hatıra kutusu gibi bir şey var bende. Garip garip şeyler var içinde. Sakladığım en garip şey sanırım taş. İnsan taşı saklar mı? Ne anısı olduğunu bile unuttum ama saklamışım.
    mehmet_08
    Teog da kullandığım kalemi hala saklıyorum Yks dekini de Bi dahaki tus artık
     ladydisko
     okulun kantininden çaldığım şekerleri hala saklıyorum. mezuniyetimde salladığım "6 iyi şans demektir" yazan bayrağıda saklıyorum
      cinayetvaraga
      uçak biletlerim.
       monaiman
       Kumsaldaki kumu ahaha olamaz mı?
        utumasasiilekayanadam
        Şöyle bir haber vardı bu geldi aklıma 'Ressam Bedri Baykam, geçen hafta toplam bin 200 sayfalık, iki ciltlik otobiyografsini bir sergiyle tanıttı ve gündeme oturdu. Gündeme oturdu diyoruz çünkü; sergide 'spermini sildiği ve 35 yıldır sakladığı' peçetesini de sanatseverlerle paylaştı. O günden beri herkes, Baykam'ın peçete mevzusunu konuşuyor.'
         nobodyy1
         müze biletleri galiba
          pazartesi
          müze bileti, uçak bileti, ösym sınavındaki sıra numarası, sinema bileti, ilk sevgiliyle yenen çikolata kağıdı, doğum günü kutlamamdan balon, ösym şekeri, sınava giriş belgelerim, sınav başvuru belgelerim, dişlerimden çıkan braketler, akdenizden bir adet taş, eminönü balıkçısının ıslak mendili vs vs vs benim için bi halt ifade etmeyen bir yığın eşya. tek özellikeri 'pazartesi oradaydı' diyebilmek.
           thetalentedmrripley
           Kuzucuklarımın ilk saç traşlarından aldığım birer tutam saçlarını saklıyorum. Bunlar da benim kutsal emanetlerim.
            okadin
            Biletler, özel günlere ve seyahatlere ilişkin tüm matbu materyaller. Magnet takıntım var, gittiğim her yerden magnet alır buzdolabımın üzerine yapıştırırım. En garip olanı ise ilk beyaz saç telimi saklıyorum. Benim için anlamı çok büyük, nesneleri değil o duyguları saklamak istiyoruz aslında. Unutmamak istiyoruz bizde hissettirdiklerini.
             absurdizm
             Bu yaprak parçası
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.