Hater ile Yüzleşmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   YouTube fenomenlerinin yaptığı bir format hater ile yüzleşmek. Gerçek dünyada da yüzleşme adı altında bizi sevmeyen, önyargılı ya da problem yaşadığımız insanlarlar yüzyüze gelmişliğimiz ve iki kelam etmişliğimiz olmuştur belki. Hiç hater ile yüzleştin mi? Neler konuşuldu? Dio’la bakalım.
    alper_
    Haterlerim yok Hayranlarım var.
     sedefartuny
     Ben sorun yaşadığım ve bana önyargılı ya da sevgisiz olduğunu düşündüğüm insanlarla (bunlar yakın ya da orta seviyede çevremde ise) konuşurum ve hemen hemen hepsi o masadan fikirleri değişmiş bir şekilde kalkarlar.
      zimbo
      ne kadar cahilim keşke ölsem. hater ne diye sormak istemiyorum
       mrlawyerkk
       Evet isterdim, fikirlerini değiştirmek değil de nedenini öğrenmeyi isterdim. Ben kimseye zararı olmayan, kendi halinde bir insan olduğumu düşünüyorum çünkü. Benden nefret etmek pek kolay bir eylem değil.
        thetalentedmrripley
        Hiç anlamıyorum sizi. Şöyle karşılıklı ağız burun girmek varken medeni medeni konuşmak niye ki ???
         okadin
         Boşverin bence. Ne yapacaksınız? Hater işte haklı bir gerekçesi yoktur. Toplumdaki herkes nefret saçıyor etrafına zaten. Hiç kafanıza takmayın bu insanları.
          detokssuyu
          Hiç yaşamadım ama isterdim. Onun gözünden kendime bakmak. Belki haklı eleştirileri vardır. Görmezden gelmek istemezdim. Medeni insanlarız en nihayetinde değil mi?
           plazacalisani
           Ne gerek var ?
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.