Hater ile Yüzleşmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   YouTube fenomenlerinin yaptığı bir format hater ile yüzleşmek. Gerçek dünyada da yüzleşme adı altında bizi sevmeyen, önyargılı ya da problem yaşadığımız insanlarlar yüzyüze gelmişliğimiz ve iki kelam etmişliğimiz olmuştur belki. Hiç hater ile yüzleştin mi? Neler konuşuldu? Dio’la bakalım.
    sedefartuny
    Ben sorun yaşadığım ve bana önyargılı ya da sevgisiz olduğunu düşündüğüm insanlarla (bunlar yakın ya da orta seviyede çevremde ise) konuşurum ve hemen hemen hepsi o masadan fikirleri değişmiş bir şekilde kalkarlar.
     plazacalisani
     Ne gerek var ?
      detokssuyu
      Hiç yaşamadım ama isterdim. Onun gözünden kendime bakmak. Belki haklı eleştirileri vardır. Görmezden gelmek istemezdim. Medeni insanlarız en nihayetinde değil mi?
       okadin
       Boşverin bence. Ne yapacaksınız? Hater işte haklı bir gerekçesi yoktur. Toplumdaki herkes nefret saçıyor etrafına zaten. Hiç kafanıza takmayın bu insanları.
        thetalentedmrripley
        Hiç anlamıyorum sizi. Şöyle karşılıklı ağız burun girmek varken medeni medeni konuşmak niye ki ???
         mrlawyerkk
         Evet isterdim, fikirlerini değiştirmek değil de nedenini öğrenmeyi isterdim. Ben kimseye zararı olmayan, kendi halinde bir insan olduğumu düşünüyorum çünkü. Benden nefret etmek pek kolay bir eylem değil.
          alper_
          Haterlerim yok Hayranlarım var.
           zimbo
           ne kadar cahilim keşke ölsem. hater ne diye sormak istemiyorum
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.