42
29.9.2020
Hastanede Yaşadığınız En Acayip Olay
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   junoeclipse
   Bu soru benden sağlık çalışanlarına gelsin. Biraz da onlara söz hakkı verelim değil mi? Gerçi varsa acayip bir anınız, siz de geri kalmayın. Buyurun sohbete!
    steteskop.gel
    Ooooo normal olay gördün mü desene 😂
     monaiman
     Millet gayta/amonyak sırasında birbirine sidik atıyordu. Not: Gazi hastanesi :D
      apollonia-corleone
      Kadın doğum servisinde iki aile birbirine girmişti.Adam eşinin karnındaki çocuğun başkasından olduğunu öğrenmiş.Adam ve karısı bir kenarda ağlayıp susarken akrabalar toplaşıp birbirini dövmüştü
       sinek_valesi
       Hastaneleri sevmiyorum, gerçi kim sever ki...
        gregory_
        Kim için refakatçi olsam iyileşemedi, kaybettik hepsini.
         ceronedio
         Kan aldırdıktan sonra turnike bandını kolumda unutmuşlardı, ben de farkına varmamıştım gün boyu öyle dolaştım eve gittiğimde üstümü değiştirirken gördüm. Ertesi gün hastaneye gidip teslim ettim ama kahkahalar eşliğinde :))
          rehetsiz
          Ilacin etkisiyle slogan atan vardi shsjsjsj
           karolunita
           astım hastasıyım kriz geldi nefes alamıyorum hemşire diyo ki durun şu beyefendi çıksın sizi alırız o halde kadını yolacaktım aslında keşke yapsaydım
            birdetroitfani
            Ben sağlık calışanı değilim ama anlatayım bir anımı. Ameliyathamedeyim azsonra narkoz vericekler. Sohbet ediyorum ordakilerle bişeyler hazırlıyolar. Dayım çok ameliyoat oldu anlatirdi uyumıcam diyil her seferinde uyuyuşunu. Deneyeyim dedim damardan verdiler gerisini hatırlamıyorum nasıl birden oldu çok şaşırmıştım
             roxannee-
             Ahahahaahahah bana gebe teşhisi konmuştu. Bir gün katın ağrısıyla hastaneye gittim. Üniversite hastanesi aciline. Her şeyime baktılar röntgen kan idrar ultrason sonuçları beklerken de serum taktılar. Sonra asistan geldi odadaki hastaların hastalıklarını söylüyor. Baba geldi sıra demesin mi gebe diye. Ben bir bağır gebe mi diye. Benim o tepkimden sonra karın ağrısı diye düzeltti ama kalbime az kalsın iniyordu ahahahaha.
              belizzimaaa
              Doktor, sonradan sevgilisi olduğunu öğrendiğim hemşire ile yanımda tartışmıştı. Kız sinirlenip serumu takmayıp beni öyleyece damar yoluyla bırakıp gitmişti. Sonra peşinden de doktor gitmişti. Gelip özür dileriz falan demişlerdi sonradan, başka bir hemşire taktı serumu. Sonra hemşireler kendi arasında konuşurken duymuştum sevgili olduklarını. Enteresan bir olaydı.
               damarcibasi
               İntihar etmek için hızara yüzüstü yatmış gerizekalı. Mekanizmayı indirmiş hızlıca omurilik kesilince komple felç olmuş. Eleman felç olunca mekanizmayı indirmeye devam edememiş hızar mekanizması da otomatik geri kalkmış. Omurilik kesisi dışında hiçbir yaralanması yok. İntihar edememiş ama komple felç eleman. Ben bizzat görmedim ama kıdemlimin nöbetinde gelmişti ondan dinledim. Duyduğum en acayip ve trajik olaydır.
                yek13
                18 gün yoğun bakımda kalmam :)
                 sozdedegilgozde
                 İlk iş günümün sabahında migren atağı geçirdim. Sabah 5te kalktım acile gittim tek isteğim bir ağrı kesici iğne vurulmak. Mesaim 9.30'da başlıyordu. Akıllılık edip iş kıyafetlerimi giyip gitmiştim. Çünkü 4 saat boyunca sıranın bana gelmesini bekledim. Hiç unutmam o günü.
                  absurdizm
                  Damar yolundan verdikleri bir ilacın yan etkisi sonucunda kusmam ve bu olayı ilk defa gören hemşirenin aşırı mutlu olması
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.