Hastane Tuvaletinde Ölen Covid-19 Hastasının Görüntüsü İnfial Yarattı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   İtalya'nın Napoli kentinde Cardarelli Hastanesinin acil servisindeki tuvalette yerde hayatını kaybetmiş halde yatan bir Covid-19 hastasına ait olduğu ifade edilen görüntüler ülkede infial yarattı. Sosyal medya ve ulusal basında geniş yankı bulan görüntüde diğer Covid-19 hastalarının da birbirlerine yakın sedyelerde tedavi edildikleri görülüyor. Euronews'in haberine göreülkede infiale yol açan görüntüler sonrası Sağlık Bakanı Roberto Speranza'nın, Campania'daki durumu incelemesi için iki müfettiş gönderdiği belirtildi. Campania Bölgesi’nde hastanelerin yetersiz kalması nedeniyle bazı hastaların tedavi olmak için kuzeydeki Lazio Bölgesi’ne gittikleri ifade edildi. Kuzeydeki Torino kentinde de İtalyan ordusunun Juventus Futbol Kulübünün stadının çevresine sahra hastanesi kurduğu bildirildi. Salgının ikinci dalgasıyla ilk dalgadaki ulusal boyutta genel karantina tedbirinin yerine bölgesel tedbirler uygulayan İtalyan hükümetinin Campania'daki risk seviyesi dolayısıyla tedbirleri artırıp arttırmamayı gelecek verilere göre değerlendireceği belirtiliyor.
    seksempatik_freud
    Bizim ülkede covid olan evden kaçıyor iddaa oynamaya gidiyor başka ülkede tuvalette sanki zombiye dönüşüyor. Bu medyanın saçma oyunlarından biri mi diye insan düşünmüyor değil. Tamam tedbirliyiz de abartmayın yahu.
     irmak676
     Ayy yazık ya canım benim...
      bisosyolog
      Gördüm bunu. Gerçekten şok içinde kaldım. Böyle bir eşy nasıl olabilir? İtalya'da durum halen bu kadar mı korkunç? 3000 vakalı biz niçin evlere kapanmıyoruz?
       samanyolundan
       kim öldürmüş yahuu?
        peripedia
        Bakmamak için bir hayli direndiğim en sonunda bir şekilde baktığım görüntüdür. Ne olacak böyle? Gerçekten korkunç. Üzerine Fatih Altaylı'nın yazısını okuyunca iyice gerildim.
         suphelihoroz
         böyle görüntülere, videolara bakamam. siz nasıl yapıyorsunuz? kalbim artık kaldırmıyor, etrafımızdaki herkes covid-19 kapıyor yeter artık
          roar
          Bu görüntüleri pandemi Çin'de kontrol edilemez boyutlara ulaştığında görmüştük zaten. Sanırım boğulma hissi yarattığından nefessiz bırakıp öldürüyor bu hastalık. Kapitalist düzende aslında insan hayatının ne kadar değersiz olduğunu. Bir hastalığa karşı nasıl çaresiz ve tedbirsiz olduğunu görmüş oldu. Sağlık sistemine yapılan yatırımların artması dileğiyle.
           dr.rock
           Saçmalamayın mk
            ozymandiase
            Asıl durum bizim ülkemizde nasıl ben çok merak ediyorum. Hastanelere gidemediğimiz için ve asıl veriler bir sır gibi saklandığı için ve herhangi birinin yayması durumunda o kişiye soruşturma başlatıldığını için aslında gerçekten olan bitenden baya habersiziz.
             pillowtalk
             İkinci dalgadan da baya etkilenecek gibi duruyor İtalya. Aşı çıktı gerçi. Ellerinde avuçlarında ne kadar varsa aşıya yatırmaları lazım. İlk dalgada fena darbe almışlardı.
              plazacalisani
              Evet, gördüm bunu ve çok korkunç. O krizlerden sonra İtalya bir ara susmuştu ya da basında yer almıyordu. Ancak zaten bu kadar hızlı normalleşme ihtimali de mümkün değildi. Gerçekten bakılamayacak bir görüntü.
               me_out_bye
               🤔. 🤷🏻‍♂️
                busrawashere
                koronanın ilk zamanları mı bu ki?
                 karolunita
                 ay bu çok kötüydü işte
                  furkanbozkurt
                  Çok fena bir görüntü. İçim bir tuhaf oldu.
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.