Hasan Ali Toptaş Hakkındaki Taciz İddiaları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   canece
   İddiaları okuyunca şok oldum. Henüz bi kanıt olmasa da yirmiye yakın kadın bu yönde beyan veriyorsa kesinlikle tesadüf olamaz diye düşünüyorum. Zaten edebiyatı da bok gibiydi. Kendisinin birkaç kitabını okumuştum. Kurduğu muğlak tamlamalarla ve zorlama süslü laflarla kendini bi halt sanıyordu. Detaylar şurda:
   https://twitter.com/PelinBuzluk/status/1336285905921961986
   https://twitter.com/PelinBuzluk/status/1336285905921961986
   Özür dilemiş bi de utanmadan:
    redblack
    Yaptigini da itiraftir bu. Savcilarimiz nerede ki?
     fuzbing
     galektersiz
      littlejohn
      “Kar neden yagar kaaar? “ bu adamin kitaplarini okumak icin turkce ogrenmeye calisan yabanci yazarlar vardi. Bence kalemi saglam bir yazar ama karakteri bozukmus
       fante
       Edep olmayınca geride sadece süslü sözler kalmış. Özrünü de anlayamadım. Eril faillik ne? Bu da süslü sözlerinden mi? Kendisi eril failliğe uğrasa bunu nasıl ifade eder? İncindim mi diyecek?
        avangart
        Bu tacizcilerin iki beslenme kaynağı gözüme batıyor. Birincisi dinci gericilikten beslenerek kadını bir birey olarak (kendi başına karar alabilen, değiştirme dönüştürme gücüne sahip...) hatta insan olarak görmeme (şeytanla ilişkilendirme) hali. Dolayısıyla burada kadın teba olduğu için erkek hayır deme iradesini tanımıyor ve maalesef fiziksel gücünün de avantajıyla "istediğini" yapıyor. İkincisi de özgürlükçüler (liberaller) bunlar da kadının hayır demesini anlayamıyor(!) ve kadının hayır demesini henüz cinsel anlamda belirli kalıpları yıkamamış, geri kalmışlık olarak algılıyor. Yoksa bir kadın böyle "çekici" bir erkeğe neden hayır desin ki...
         efedoogru
         imam bayılmış
          cinayetvaraga
          gereken yapıldı mı acaba?
           ozymandiase
           İnsanların geçmiş hayatlarında yaşadığı şeyler böyle pişirilip önüne sunulmalı mı gerçekten? Sonuçta herkes böyle şeyler yaşayabilir gençken.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.