Harry Potter mı Lord of the Rings mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Benim için Harry Potter tabii ki. Lord of the Rings de güzel bir film serisi. Kalitesi asla inkar edemem fakat hem süre olarak çok uzun hem de biz Harry Potter filmleriyle büyüdük. 3 saat film mi olur??
    bright-wizard
    Lord of the Rings
     silmarillion
     Lord of the Rings güzeldi, zamanına göre çok üstündü hatta gerek prodüksüyon olsun gerek grafikler gerek oyunculuklar olsun harikaydı ve derslerde, kurs eğitimlerinde de kullanılmakta olan bir filmdir de ayrıca. Arwen'in muhteşem yüzü ve gözleri, Galadriel'in orantılı bukle bukle saçları, Frodo'nun cesaretli ve pes etmeyen duruşu. Birçok farklı duyguyu işleten, yaşatan, döneminin en etkileyici ve felsefesi olan filmiydi.
      disi.ejderya
      Potter izlemiş insanların çoğu yüzüklerin efendisinide izlemiştir. Yüzüklerin efendisini izlemiş olanlar ise harryi izlemiyor. Ben iki yapımı severim ama harry önceliğim. Buradan ruh emcikleyicilere Expecto Patronum 🪄
       ideal
       https://youtu.be/r1EGiY__ypw
       https://youtu.be/r1EGiY__ypw
       en çok hoşuma giden sahnesi , Kötülük ve İyiliğin savaşı✳️✴️✳️✴️✳️✴️✳️✴️✳️✴️
        tsukyomi
        Şuraya Gondor'un bayrağını diktiğimiz bir başlık vardır, kutlu dava başlığı.. Sauron'un kem gözüne, Tolkien'in sonsuz kalemine kurban.
         merivella
         Benim için yüzüklerin efendisi başta geliyor yaşasın yüzük kardeşliği yaşasın frodo.
          terliklihayvan
          tabii ki LOTR. her kıçları sıkıştığında duruma uygun bir büyü uydurmuyorlar en azından.
           sharinnegan
           Harry potter serisi, 8 film 11 oscar adaylığı Toplam oscar sayısı : 0 Lord Of The Ring serisi, Yüzük kardeşliği : 4 Oscar İki kule : 2 Oscar Kralın dönüşü : 11 Oscar Titanic ile birlikte tek filmde 11 Oscar alan yapım ile, HP yi karşılaştırmak biraz abest olur. Alacakaranlık serisi ile kıyaslanırsa en azından eşit siklet bir savaş olur.
            littlejohn
            allah taş eder bu nasıl soru. tabiki de yüzük.
             slmbnarda
             Harry Potter pazar günleri markete ekmek almaya gittiğin gri eşofman altıdır. ⚡⚡⚡⚡ Yüzüklerin efendisi ıslak çorap gibidir amq. Rahatsız eder çıkarmaya çalışırsın yapışır çıkmaz amq. iğrenç ya
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.