Harry Potter mı Lord of the Rings mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Benim için Harry Potter tabii ki. Lord of the Rings de güzel bir film serisi. Kalitesi asla inkar edemem fakat hem süre olarak çok uzun hem de biz Harry Potter filmleriyle büyüdük. 3 saat film mi olur??
    _zeynep_
    Çok zor soru yaa
     isirgan_otu
     her ikisi de çok kaliteli yapımlar, ama lord of the rings daha sürükleyici ve aksiyon dolu
      tsukyomi
      Şuraya Gondor'un bayrağını diktiğimiz bir başlık vardır, kutlu dava başlığı.. Sauron'un kem gözüne, Tolkien'in sonsuz kalemine kurban.
       merivella
       Benim için yüzüklerin efendisi başta geliyor yaşasın yüzük kardeşliği yaşasın frodo.
        cinayetvaraga
        Kulaklarımda Barad-dûr çığlıkları, gozlerimde morianın karanlığı, Tüylerim Rohirrim'in sancakları ile diken diken iken harry potter nedir! Kıyaslanamayacak kadar farklı iki tür.
         slmbnarda
         Harry Potter pazar günleri markete ekmek almaya gittiğin gri eşofman altıdır. ⚡⚡⚡⚡ Yüzüklerin efendisi ıslak çorap gibidir amq. Rahatsız eder çıkarmaya çalışırsın yapışır çıkmaz amq. iğrenç ya
          ideal
          https://youtu.be/r1EGiY__ypw
          https://youtu.be/r1EGiY__ypw
          en çok hoşuma giden sahnesi , Kötülük ve İyiliğin savaşı✳️✴️✳️✴️✳️✴️✳️✴️✳️✴️
           fairytale-
           Potter izlemiş insanların çoğu yüzüklerin efendisinide izlemiştir. Yüzüklerin efendisini izlemiş olanlar ise harryi izlemiyor. Ben iki yapımı severim ama harry önceliğim. Buradan ruh emcikleyicilere Expecto Patronum 🪄
            silmarillion
            Lord of the Rings güzeldi, zamanına göre çok üstündü hatta gerek prodüksüyon olsun gerek grafikler gerek oyunculuklar olsun harikaydı ve derslerde, kurs eğitimlerinde de kullanılmakta olan bir filmdir de ayrıca. Arwen'in muhteşem yüzü ve gözleri, Galadriel'in orantılı bukle bukle saçları, Frodo'nun cesaretli ve pes etmeyen duruşu. Birçok farklı duyguyu işleten, yaşatan, döneminin en etkileyici ve felsefesi olan filmiydi.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.