Happyplace'iniz Neresi ?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   senya
   Tabiki yatağım <3 Bir ortamda mecburen bulunmam gerekiyorsa ve bu işkenceye dönüşmeye başlamışsa hemeeeen dalarım hayal alemine. Yatağıma döneceğim anı düşünüp hayatta kalırım kısaca jksdhckjbckbcu
    eliff04
    Türkçe konuşun ya TÜRKÇE. Bu kadar mı zor!? Anlamadığımdan değil bu tarz konuşma sinirimi bozuyor
     myheartofstereo
     okul servis dönüşü arka beşliyle çevirdiğimiz muhabbet çok kafa yapıyor bir de dışarıda herhangi bir yer, huzurlu olduğum yerler kısaca
      tsukyomi
      Moskova sokakları. Tuhaf bir hissi var şehrin. SSCB'nin nostaljisini, Rus soğuğunu, Slav sıcaklığını, griliği ve rengarenkliği, keşmekeşi ve dinginliği, melankoliyi ve neşeyi aynı anda yüklüyor bünyeye.
       asit
       Ganyan bayii ve Dostlar Kıraathanesi.. At ve at kafalı at severlerle vakit geçirmek iyi gelir. Dostlar Kıraathanesi'ndeki ateşli batak gecelerine girmeme gerek bile yok herhalde.
        orientexpress
        24 saat çalıştığım için gece 4 sonrası benim için mükemmel saatler oluyor kimsenin uyanık olmadığı sonsuz dinginlik içerisinde yaratıcı çakralarım sonuna kadar açılıyor çok başka oluyorum o anlarda :))))
         sairsel
         Evim
          mrsnl33
          Denizin havası, kokusu, manzarası beni rahatlatıyor. O yüzden sahil ya da deniz kenarı olan herhangi bi yer diyebilirim.
           alfawolf58
           "O"nun yanı :)
            cinayetvaraga
            iş yaptığım her yer. 😏
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.