81
19.5.2020
Hanımlar Toplanın! Hayalinizdeki Evlilik Teklifi Nasıl?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   amakafamiznasiguzel
   şunu da sorayım: evlilik teklifi olmazsa olmaz mıdır?
    cka
    Yaşım 30'u geçti hâlâ bir kız arkadaşım olmadı ya ona yanarım. Tahminimce okuduğum lise meslek lisesi, okuduğum üniversite de erkekler üzerine bir bölüm olduğundan hiç kız arkadaşım olmadı.
     kuyinist
     Hayalimde evlilik teklifi yok
      mevsimlerden-sonbahar61
      Niye böyle bi hayalim olsun çok abartılıyor şu tarz olaylar
       zodyakli
       hımmm her kadın gibi benim de evlilik teklifi hayallerim var tabiki. ben deniz ortasında bir evlenme teklifine asla hayır diyemem. küçük bir teknede ya da deniz kenarında hazırlanan şık bir masada evlenme teklifine asla hayır demem ama mutlaka deniz olmalı evlilik teklifinin yapılacağı ortamda :) ahh bir de dolunay olursa harika olur. Tabi hangi dolunay olduğu da önemli çünkü bazı dolunaylar evlenme teklifi için elverişli olmayabilir :)
        dunecka
        başbaşa, sessiz sakin bir ortamda, sade bir şekilde olmasını isterdim.
         wisletful
         Hayalim değil , ama olmasını istediğim durum hiç beklemediğim bir an olsun hani şaşırıyım , evlilik teklifinin geldiğini 100 km öteden görmiyim :)
          ozlemiko_0
          Böyle ikimizin tek olduğu bir anda, yüzüksüz falan çok spontane gelişsin her şey. Diğer türlü olanları çok abartı buluyorum.
           hakunamatadaaaa
           Neden bu toplumsal dayatma? Erkeklere evlenme teklifi edilemez mi? Erkekler çiçek alsın erkekler yemeğe çıkarsın erkekler evlenme teklifi etsin... Ben her bireyin eşit olduğuna inanıyorum bir ilişkide kim kendini hazır hissederse o eder evlenme teklifini bunun erkeği kadını yoktur.
            miss_depressive
            Benim sağım solum belli olmaz baktım ki cesaret edemiyor evlenme teklifine arkadaşlarımı da ayarlayıp ben ederim teklifi. Ha ama o edecekse ikimiz başbaşayken güzel bir yerde olur ya öyle çok aman aman bir şey beklemem ben
             uykunobetcisi
             Sessiz sakin içten olması yeterli.
              zimbo
              Ne yapacaksın evlenme teklifini gel alayım sana bir tavuk döner de onu ye karnın doysun derdim. Acaba çok mu barzoyum!
               rotasizkerim
               Al işte s2 tuttuk bir nesil erkeklerin gözü yaşlı, yine kadınların ne isteyeceğini bilmediği bir post daha...
                beddualippa
                Hayalimde evlilik bile yok, kaldı ki teklifi olsun. Bana çok uzak geliyor bu evlilik olayları. Ben hayal değil turşu kurarım ancak. Kuralım bakalım turşumuzu...
                 gizemlicikolat
                 Evli birinden dinlemek istersen; Benimle ilk tanıştığı gün "Görürsün seninle evlenicem." diyen bi adamla evlendim. Üstelik farklı şehirlerde yaşıyorduk ve sadece takılıyoruz abartma diyordum. :) Sonra takılıyoruz diyen ben kalktım üniversiteye onun şehre geldim. 4 sene kakara kikiri derken okul bitmiş ben tekrar memleketime dönmüştüm. Bu da dayanamadı tabi ayrılığa... :) Çok net ve düz bir adamdır. Bana direkt yüzük almak istediğini söyledi. Ama ben bilemem gel beraber alalım dedi. Pahalı bişeyde değildi öyle gerekte yoktu zaten. Sadece beni mutlu etmek istedi. En ucuzunu seçtim en küçüğü en değersizi... Organizasyonsuz sade bi şekilde tek şahidimiz kuyumcu abimiz! :) Çevrem yüzüğü inceledi küçükmüş bilmem neymiş yorum yaptı. Görüntüde millet hep. Özetleee, Konu teklif değil, aşk. İnsan birlikte olmak istedikten sonra hiç bi süse bakmaz zaten. O süslü yatlar, lüks restoranlar, organizasyonlarla da olur ama gönülden olduktan sonra yüzüksüzde olur düğünsüzde. :)
                  ketcaplisarma
                  Hayalimde böyle bişey yok isim gücüm yok bunları mı düşünecem NDNKENDBDJ
                   zeynebio
                   Her kızın istediği tarzda bir evlilik teklifi işte Tek taşlı, sürprizli, özenli :)
                    lylftmksc
                    Evlilik teklifi mi? O ne? Ben nişanlandım 2 gün sonra o tek taş geldi, benimle evlenir misin dedi. E nişanlandık artık evlenelim bari dedim.. Sürpriz olmadı yani
                     ahmetsakar
                     Hanımlar dağılın! Seviyeyi yükseltenlere sırayla eksi yazıyorum.
                      redkit00
                      Yok mu toplumsal dayatmalara karşı çıkıp sevdiği adama evlilik teklifi edecek kadınlar? İlişki olmadan insanlar evlilik hayali kurmuş. Hayallerinizi dahi popüler kültüre göre kuruyorsunuz. Pek diyecek bir şey bulamadım.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.