Hanımlar Toplanın! Hayalinizdeki Evlilik Teklifi Nasıl?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   amakafamiznasiguzel
   şunu da sorayım: evlilik teklifi olmazsa olmaz mıdır?
    cka
    Yaşım 30'u geçti hâlâ bir kız arkadaşım olmadı ya ona yanarım. Tahminimce okuduğum lise meslek lisesi, okuduğum üniversite de erkekler üzerine bir bölüm olduğundan hiç kız arkadaşım olmadı.
     kuyinist
     Hayalimde evlilik teklifi yok
      mevsimlerden-sonbahar61
      Niye böyle bi hayalim olsun çok abartılıyor şu tarz olaylar
       zodyakli
       hımmm her kadın gibi benim de evlilik teklifi hayallerim var tabiki. ben deniz ortasında bir evlenme teklifine asla hayır diyemem. küçük bir teknede ya da deniz kenarında hazırlanan şık bir masada evlenme teklifine asla hayır demem ama mutlaka deniz olmalı evlilik teklifinin yapılacağı ortamda :) ahh bir de dolunay olursa harika olur. Tabi hangi dolunay olduğu da önemli çünkü bazı dolunaylar evlenme teklifi için elverişli olmayabilir :)
        dunecka
        başbaşa, sessiz sakin bir ortamda, sade bir şekilde olmasını isterdim.
         wisletful
         Hayalim değil , ama olmasını istediğim durum hiç beklemediğim bir an olsun hani şaşırıyım , evlilik teklifinin geldiğini 100 km öteden görmiyim :)
          ozlemiko_0
          Böyle ikimizin tek olduğu bir anda, yüzüksüz falan çok spontane gelişsin her şey. Diğer türlü olanları çok abartı buluyorum.
           hakunamatadaaaa
           Neden bu toplumsal dayatma? Erkeklere evlenme teklifi edilemez mi? Erkekler çiçek alsın erkekler yemeğe çıkarsın erkekler evlenme teklifi etsin... Ben her bireyin eşit olduğuna inanıyorum bir ilişkide kim kendini hazır hissederse o eder evlenme teklifini bunun erkeği kadını yoktur.
            miss_depressive
            Benim sağım solum belli olmaz baktım ki cesaret edemiyor evlenme teklifine arkadaşlarımı da ayarlayıp ben ederim teklifi. Ha ama o edecekse ikimiz başbaşayken güzel bir yerde olur ya öyle çok aman aman bir şey beklemem ben
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.