Hangi Garip Yiyecek/ İçecek Kombinasyonlarından Hoşlanıyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ilsasilem
   Biraz önce kahvaltıda ev arkadaşım yoğurt çıkarıp ekmeye sürdü. Burada bir sorun yok. Tam o şekilde yiyeceğini düşünürken onun üzerine de nutella sürdü. Yoğurt ve çikolata ne mana ? Bir tek bana mı iğrenç geliyor. Daha öncesinde şerbetli tatlıyla yoğurt yediğine ya da ayran içtiğine şahit olmuştum ama bu cidden en beteriydi. Sanırım home mateliğimizi gözden geçirmem gerekiyor
    velevkiozge
    Sıcak soğuk kombinasyonuna dikkat edilesi gerektiğini düşünür beslenmede. Dolayısıyla sıcak pide, yanına soğuk ayran/kola vs. çok tehlikeli olduğunu duymuştum. Farklı lezzetler denemek isteyenler için önerim elma suyu (evde hazırlanmış) soğumuş levrek. Denemenizi öneririm.
     mrlawyerkk
     Sucuk ekmek ve bal kombinasyonu vazgeçilmezim. Kardeşim de salatalığı reçelle yiyor. Sanırım tatlı ve tuzluları birbirleriyle çok kolay match edebiliyoruz.
      tsukyomi
      Seneler önce aile evinde yaşarken zorla mevlitlere götürülürdüm. Orada şu üç bölmeli plastik tabaklarda etli pilav ve irmik helvası sunarlardı, standart iş. Ben de cüzi miktarda irmik helvasını pilava karıştırırdım. Ayranla birlikte nefes almadan gömerdim. Bugün hala etli pilav yapacağım zaman irmik helvası, irmik helvası yapacağım zaman etli pilav yaparım. İlk zamanları kalaşnikofun ödü patlardı ulan ölü mü var diye. Ölü yok hayatım, rafine bir zevk var burada.
       mertiniz
       Benim favorim beyaz şarapla Hatay usulü tavuk döner.
        steteskop.gel
        Karpuz peynir 👌
         pumpkinpie
         Kaymak ve tuz garip sayılır mı? Ben kime söylesem garip garip bakıyor yüzüme.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.