Hande Sarıoğlu'nun Vitrin Mankenine Oryantal Şovu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   honeybee
   Bu kadın artık sapıttı bence ben söyleyim bayağı goygoyunu yapıyor yani işinden sırf bu yüzden atılmadı mı, ama ekmeğini iyi yiyor bence ya da ilgi çekme çabası yani sen okumuş güzel bir kadınsın bunlara ne gerek var?
   https://www.mynet.com/hande-sarioglu-bu-sefer-erkek-vitrin-mankenine-oryantal-yapti-385736-mymagazin
   https://www.mynet.com/hande-sarioglu-bu-sefer-erkek-vitrin-mankenine-oryantal-yapti-385736-mymagazin
    lutfen-ama
    Biz özgür bir insan, özel hayatında yaptığı bir dans işine karıştırılmamalı dedik kadın gündem olduğunu anlayıp özellikle abartılı hareketler yapmaya başladı. Keşke güçlü bir kadın olarak durup mesleğine profesyonelce devam etseydi. Tabi ki özgür biri istediğini yapar ama görüntüsüyle gündeme gelmeye çabalamak yerine zekası sayesinde yaptığı işte kalsa daha karakterli bir davranış olurdu. Şu an hangi mesleği yaptığını bile anlamadım oryantal olarak devam etse saygı duyardım ama şimdi sadece gündemde kalmaya çabalıyor gibi üzücü.
     thetalentedmrripley
     Bu kadının yaptığı bir çok hareket, söylediği bir çok şey bana da saçma geliyor. Tam olarak da bu yüzden takdir ediyorum kendisini. Benim ya da başkasının kendisine yakıştırdığı hayatı yasamadığı, kendisinden beklenen profili sergilemediği, benim onun hakkındaki düşüncelerimi umursamadığı, olmak istediği gibi olduğu için.
      mrsnl33
      Robot beyle nişanda yapmışlar. Allah mesut etsin 😅😅😅
       midnight-x
       Beyni yananlarda bugün
        peripedia
        Bu Youtube içerikleri o kadar çoğaldı ki bir şekilde diğerlerinden sıyrılmak için bu tür abuk yollara başvurmak zorunda hissediyorlar ben hor görmüyorum.
         detokssuyu
         Ah Hande ya neden yapıyorsun böyle şeyler. Oysa ne kadar donanımlı doğal ve içtensin ne gerek var ki bu şovlara. Amaç bu zaten şov ve konuşulmak ama böyle günü kurtarırsın ancak ve ancak.
          reptilian
          avrat afet.
           mrlawyerkk
           Kadıncağızın olayı bu demek ki neden bu kadar gündem maddesi haline getiriyoruz ki biz. Hande bu demek ki. Aşağıladığım için falan da söylemiyorum bu arada.
            kalpci
            Hande Sarıoğlu'nun adını bile duymamış olmam beni cool yapmaz. Sadece vaktimi bu mallarla harcamadığımı düşündürür. Kime mi? Bana... İyi ki tanımıyorum... Ekranda seksi kadın görmek istersem Vixene bakarım zaten, bu nedir arkadaş 3. sınıf amatör futbol takımı forvetinin sevgilisi gibi
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.