Hande Sarıoğlu'nın Israrla Götüyle Gündeme Gelme Çabası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Özür dilerim ama başlık tam böyle olmalıydı.😔 Habertürk kanalı ile ilişkisi kesildikten sonra farklı platformlarda kariyerine devam ediyor hande sarıoğlu ama gündeme gelmeyi bir şekilde başarıyor🤦🏻‍♀️ oryantal yaptığı video yüzünden kanal ile yolları ayrılmıştı. bence bahanesiydi bu işin ama konumuz bu değil şimdilik😓 "Sonra ben, evimde, işimde oryantal yapıyorum diye, götümü sallıyorum diye ahlaksız mı oluyorum! Niyeee? Benim götüm büyük çünkü, bir de sallayınca ööff en büyük edepsiz benim. Ellerinde klavye, tek yaptıkları şey fake hesap açarak kadın vücudu üstünden salya akıtan millet mi bana edepsiz diyecek! Yok yaa, gözünüzün içine baka baka götümü sallamaya devam ederek en büyük göt muhabbetini yine ben yaparım. Kimseye zararım olmadan yaptığım eğlenceli sunumumun da, dansımın da, götümün de ayıbı mı var ulan! Ayıbı siz kendi yediğiniz boklardan iyi bilirsiniz. Herkes kendi götüne baksın. Benim götüm sizin yaşantılarınız için fazla şerefli." dahasını da yazmış.
   https://www.instagram.com/p/CPLU6dGAIqo/
   instagram postu şöyle
    eski_bi_tanidik
    G*tümü belli edeyim de sonra duyar kasayim. Böyle konuşulacağını biliyorlar. Sonra böyle açıklamalar yaparak gündeme geliyorlar
     thetalentedmrripley
     göte geldik
      asit
      sağlıklı yorum yapabilmek adına hanımefendinin popusuna nereden bakabiliriz acaba ?
       fairytale-
       G*t bile iki parçayken ben hala niye yalnızım 🤔
        -lucy-
        Eğer sadece onun için başlık açılmışsa başarmış demektir..
         lazycat
         göt gündemine yaptığınız başarılı katkılar nedeniyle tebrikler
          kafatamircisi
          Ya çok uzatmış ben size kısa bi özet geçeyim; " *m benim göt benim, ister elletirim ister belletirim"
           sairsel
           Kimisi kişiliği ile kimisi de dişiliği ile bir yerlere gelmeye çalışıyor işte!
            hogwartsmektubugelmeyen
            Katılıyorum. Tepki böyle koyulmaz
             me_out_bye
             Bence haklı bu kadına saldırdılar. Kadın kendi kendine eğlenmeyi seven biri prim için dans etmedi KENDİ EVİNDE EĞLENİYORDU ve edepsiz ilan edip hakkında çirkin haber yaptılar. Doğal olarak kendisini savunuyor şu an kötü biri değil. Ben böyle değerlendirdim. Yine milletin hayatına burnunu sokan KİMİN NASIL YAŞAYACAĞINA NE HAREKET YAPACAGINA NE GİYECEGINE KARAR VERME SÖZ SÖYLEME TERBIYESIZLIGINI KENDILERINE HAK GÖREN CAHILLERIN YEDIGI BK yani. Baska bir olay yok. Düzgünce samimi yazmış bir eksiğim yok hepsi yalanıyor diye ama ne zaman gordunuz beni boyle işlerde de simdi edepsiz ilan ediliyorum demiş işte. Salla kızım. Helalı hoşşşş olsun. Salla istersen vur duvarlara beden senin hayat senin. 15 2p sene sonra bu kdr enerjik olmayacaksın belli bir yaştan sonra sürekli kötüye gidiyor bozuluyoruz. Kadın sağlikli iken neden kendisi ile eglenerek mutlu yaşamasin kendi hayatinin tadini çikarmasin? Bu kodugumun her boka karişan mallarini dinleyerek mi gecirsin? Biz bunlari bir bk biliyor saniyorduk bazi şeyleri dinledikte ne oldu? Hiç... Yaşa yavrum. Gir nereye istersen çaliş devamke. Yap spikerligini dansinida et ne istiyosan yap begendigin fotolarinida çek koy. KİMENE ! Her yer kşr doluyken neler neler yapiyorlar neden şimdi bu kadin bu kdr battı size? Bir karalama bk atma çabasi. Genc kadin spiker işte yaşiyor işte. Ne yapsin olm karalar mı baglasin? Kadindan çok bu zararli malaklara tepkim. Kadin ile bir şeyim yok banane kendi sayfasi sallarda koyarda. Koyamazsin lan mi diceniz? Bu nasil bir kafa lan ??????? Bakın isinize.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.