25
5.11.2020
Hande Çinkitaş Cinayeti Çözüldü
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   handeyakar07
   Hande Çinkitaş 12 yaşında gencecik bir kızdı. Bundan tam 19 yıl önce katledildi. Dava zaman aşımına uğramak üzereydi. Ve bugün basına yansıyan haberlerle öğrendik ki cinayet çözüldü. Baba Nezih Çinkitaş ve üvey anne Şehnaz mahkemeye sevk edildi. Hiçbir suç cezasız kalmaz. Er geç ortaya çıkar.
   https://www.haberturk.com/son-dakika-19-yil-sonra-katil-yakalandi-12-yasinda-katledilen-hande-nin-katilleri-19-yil-sonra-haberler-2859913
   https://www.haberturk.com/son-dakika-19-yil-sonra-katil-yakalandi-12-yasinda-katledilen-hande-nin-katilleri-19-yil-sonra-haberler-2859913
    mehmet_08
    geç gelen adalet adalet değildir 19 yıl yaşamışlar işte
     dr.rock
     12 yaşında bir çocuğa nasıl kıyılır, polisin bu dikkatli çalışması madalyayı hak ediyor. Işıklar içinde uyusun
      cinayetvaraga
      çocuklarla ilgili lanet haberleri okumaktan yıldım yıldım. çocuk lan onlar çocuk. gülecek, koşacak, ağlayacak, kalbi pırıl pırıl atacak... ama yok. coğrafyasını s*ktiğimin ülkesinde, ciğeri beş para etmez milyonların içinde ömürler yok oluyor. sizin adaletinizin kefesine sokayim. 19 yıl sonra öyle mi? o arada naptınız üstüne ihtisas mı yaptınız?
       patronice24
       Kanımız da donmuyor artık, alıştı uyuştu. Lanet olsun yapana da, yapılmış olanları askıya alanlara da.
        benita
        Darısı Çağla Tuğaltay cinayetinin başına.
         redblack
         19 koca yıl, yaşasa belki cok guzel bir kariyeri, belki guzel bir ailesi, tatli bir cocugu olacakti... Koskoca 19 yıl ya... Bir hayat kuruluyor 19 yilda da siz nasil bulamadiniz bunca zamanda? Yine soylüyorum, "Adalet Türkiye'de sadece bir kadın ismidir."
          cokbilmisdegilcokbilen
          Darısı çözülemeyen, kanları yerde kalan tüm kadınlarımızın ve kız çocuklarımızın başına
           issizmadaaam
           Nasıl insanlarla aynı gezegende yaşıyoruz, aynı ülkede yaşıyoruz. delirmemek elde değil. Öz babana bile güvenemeyeceksen kime güveneceksin bu hayatta? 12 yaşındaki bir çocuk size ne yapmış olabilir, bu nasıl bir vahşettir?
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.