18
21.7.2020
Haluk Levent'in "Yoksa Ölürsünüz" Nasihati(!)
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   mortie
   kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum ama çok cahilce ve yersiz olmuş.
    excelans01
    Cahilce değil sübliminal mesaj vermiş ama bizim Türk halkı lastik gibi istediği yere çekiyor Haluk levent in kadına şiddet konusunda ne kadar hassas olduğunu herkes biliyor
     zimbo
     Daha nasıl anlatsın ki bu adam sizlere konuyu aklınızı başınıza alın demiş resmen. Daha fazla eğilimlere izin vermeden uzaklaşın demiş..
      bunaldikyahuu
      Cahilce olduğunu düşünmüyorum söylediği oldukça doğru. Bazılarının öldürmeye pek hevesli olduğu konusunda uyarmış. Tabii son cümle ne kadar doğru olsa da söylem doğru değil.
       djsinemovic
       Bu başlığı açmanın kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Ama cahilce ve yersiz olmuş. Adamı anlayamamışsın. Bence sil. Dünden beri adamın adını kirletmek için kendilerini yırttılar zaten sosyal medyada. Böyle bir adama da yapılmaz ya linç kültürü kendini aştı artık. Ekmeklerine yağ sürmeyelim
        shikato
        Sübliminal yapıtını anlamıyorsunuz herkese cahil damgası vuruyorsunuz bi adamı bir araştır.
         zeynos-i
         çok haklı haluk levent i çok seviyorum her zaman da haklıdır
          seksenderece
          Bu platform ilk kurulduğu zaman bu adamın böyle sığ birisi olduğunu yazmıştım. Yok efenim şöyle saçma konuşuyorsun yok efendim adam daha ne yapsın şeklinde tepki göstermiştiler. Yazdıklarıyla ve geldiği konum itibariyle beni şaşırtmamıştır doğal olarak.
           rarero
           Toplum tarafından böylesine kabul görmüş birinin söylemlerine fazlasıyla dikkat etmesi gerekirdi. Özellikle böyle hassas bir konuda.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.