Halkımız Gerizekalı (Büyük Kısmı Hepsi Değil)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Her türlü doğa felaketinde allahın kafirleri,zinakarları,içki içenleri cezalandırdığını düşünün (mitolojilerdede bu böyledir) ama Allahın neden çocukları bebekler enkaz altında bırakıcagını düşünmeyen insanların önlem almassa bunun dünyanın her yerinde olabilecegini aklına getiremeyen ödedikleri deprem vergisinin nereye gittigini değilde depremin neden izmirde olduğunu sorgulayan bir millete sahibiz sanki şeriatla yönetilen hiçbir ülkede doğa olayı yaşanmıyormuş gibi lanse eden ve biz bunu reddedincede bizi kuranı ve hadisleri inkar etmekle suçlayan amipler umarım biraz modernizm yolunda islamı sorgulamaya başlar böyleleri dini kötü gösteriyor sinir oluyorum birazda sizin fikirlerinizi öğreneyim
    who_am_i
    Yaaa siktir et sen kendine bak yeter
     bendemistimama
     Bu durum zeka geriligi ile aciklanacak kadar basit degil. Ben bu insanlatin Psikolojik olarak sihhatli olmadigini, ahlak olarak da buyuk bir cikmazda olduklarini dusunuyorum. Bilimden yoksun din yorumu cahilliktir. Cahiller her zaman daha kolay yonetilir. Bir toplumda ne kadar kutsal varsa o kadar sacmalik vardir.
      tivayci
      Felaketten zevk alan, müstehak gören, veya dalga geçenlerle bir ara yaşıyor olmak herşeyden öte korkunç!
       cinayetvaraga
       ilk defa mantıklı bir konunun etrafında dolambaçlı laflarla çok da tepki çekmeyim diye söylenip durmuşsun. dinler pişmanlıktır. bu böyle! cehalet dinlerden beslenir.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.