7
9.10.2020
Halil Sezai'ye İstenen 13 Yılı Haklı Buluyor musunuz?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   herseyinaktivisti
   Şiddetin hiçbir türlüsünü sevmem de istemem de. Her ne olursa olsun şiddet bir insanın asla başvurması gereken bir şey. O nedenle "aa ama sinirlerine hakim olamamış yazık" ya da "bir kerelik bir şey" muhabbetlerine girmeyeceğim. Elbette cezasını da çekmesini istiyorum. Ancak 13 yıl nedir arkadaş? Bu ülkede tacizciler, tecavüzcüler ellerini kollarını salla sallaya dolaşıyor. Daha geçen gün ülke gündemine bomba gibi düşen Aleyna Çakır'ın katili o Ümitcan vardı. Adamın her şeyi yaptığı belli iken, dışarlarda dolanıyordu. Öldürüldüğü otopsi raporları ile bile kesin olan Şule Çet'in katilleri bile ne zor içeri girdi. İyi hal indiriminden, pişmanlıktan, tecavüz ettiği kişi "eşi (!)" olduğu için indirim alanlar var bu ülkeden. "Kışkırtmış ama o nedenle beraatini veriyorum" diye hakim... Ama kendisini sürekli olarak "kışkırtan" ve bahçeye balta ile dalan adamı döven Halil Sezai'ye 13 yıl ? Abartmasınlar artık.
    cinayetvaraga
    Siktirin lan ordan. 13 yılmış. Adama kastınız mı var? Burda biri ile kavga edince emniyette ifade, şikayet derken 6Bin Tl öde geç. Ne 13 yılı kardeşim. Tamam herkes cezasını çekmeli ama bu biraz abartı olmuş. İtibarsızlaştırmaktan başka bir şey değil bu.
     gagoz
     Haberlerde izledim Bu haber çıktı Ardından karısını pert etmiş (kadının kırılmamış kemiği kalmamış) adam 4 ay yatmış çıkmış Yuhhh dedim yuhhh Adalete daha doğrusu adaletsizliğe bak dedim
      hogwartsmektubugelmeyen
      Çok güzel bir başlık olmuş. Gerçekten haksızlık. Gerçekten saçmalık
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.