Halil Falyalı'nın Oğlunun Araba Koleksiyonu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rahat
   sedat peker kıbrıs hakkında konuşurken halil falyalı'dan bahsetmişti. şimdi onun oğlunun minik araba koleksiyonuna bakıyoruz. unutmayın o bir çocuk. kızacağınız kişiler farklı yerdeler.
   https://www.youtube.com/watch?v=PdownH9AYd0
   https://www.youtube.com/watch?v=PdownH9AYd0
    imcherry_
    vay aq ben anca çoklat koleksiyonu yapayım zaten
     _gizem_
      mevsimlerdensnbahar61
      Yazık çocuğa yazık bu nasıl bi yetiştirme tarzı ne oldum budalasıdan başka bi şey değil
       asit
       Hakan Peker bu işin neresinde peki
        strangestar
        Ben de söylecek söz bitti küfür etmek istemiyorum yazıklar olsun ya
         berat_redflag
         hayatımda hiç bu kadar nefret hissetmemiştim. İlerde lider seçilirsem bunların 15+ olanları DİZ-ÇAK (Devlet İçin Zorla Çalışma Kurumları)'na, -15 olanları ise 20 yaşlarına kadar DİÇEK (Devlet İçin Çocuklara Eğitim Kampları)' na gönderip babalarının tüm servetini devlete ve babalarını DİZ-ÇAK'lara verip 18 yaşına kadar devlet desteği ve kontrolüyle büyütmek istiyorum. Bu villalar felan hepsi devlete
          merivella
          Ülkenin gündemini çamaşır suyuyla yıkamak istiyorum şiştim artık sedatına coronasına dolarına cartına curtuna.
           amira
           ego manyağı bir birey yetiştiriyorlar.
            me_out_bye
            Bu ne şimdi 🤔 Yazık çocuğu çocukluktan çıkarmışlar. Bu da bir tür beyi yıkamaktır. Dincisi öyle yıkar öyle şekil vermeye çalışır bunlarda böyle aynı çirkinlik sadece başka türevi işte. Bu çocuk insan olamaz nasıl olsun? Çok fazla bocalayacak çok fazla kişiye çirkinlik yapacak canını yakacak anlamaya çalışana anlayana kadar hayatı. 29 30 35 arası ancaaaa (belki) kendisi olabilir diye tahmin ediyorum. İşte insanlar böyle batırılıyor hepsinin bir sebebi sorumlusu var. Aslında her doğan insan default aşamasındadır hepsi güzeldir sağlıklıdır insansın büyüdükçe bunu kaybederiz. Kimisi koruyabilir ve geliştirir. Onlar başarılı insanlardır. Harap olan hiçbir insan harap DOĞMAZ harap olur* Küçük istisnalar hariç. Garip şeyleri örnek gösterip muhalefet olmayın şimdi. Genelden hayattan bahsediyoruz özel durumlar vakalardan banane o zaten özel normal bir hayat değil. Anladın ? umarım. 🤔 ?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.