Hala Kendini Geliştirebilen Var mı Gerçekten?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   arven_
   Ta geçen yıl karantina başladığından beri evde kalınca kendimizi geliştirmemiz gerektiğiyle ilgili şeyler dönüyor. Evet, hazır iş yükümüz azalmışken, sosyal hayatımız sıfırlanmışken kendimize ve kişisel gelişimimize, zaman bulamadığımız şeylere vakit ayırmaya özen göstermeliyiz.Ama ilk başlarda bir tık daha kolaydı belki motivasyon bulmak, heveslenmek, güzelleştirmeye ve gelişmeye çalışmak... Ama bu süreç uzadıkça artık can sıkıcı olmaya başladı ve moral, motivasyon, heves filan kalmadı. Kitap okumaya odaklanmaktan tutun, dizi film izleyememeye kadar tüm odağımı gittikçe daha da çok yitiriyorum. Bu konuda aynı fikirde misiniz yoksa motivasyon buluyor musunuz? Buluyorsanız bunu nasıl sağlıyorsunuz?
    luna__
    karantinada virüs bile kendini geliştirdi ben hâlâ geri gidiyorum
     berat_albayrak_
     Olabildiğince Kitap okuyup belgesel izlemeye çalışıyorum. Amacım iş bankasının tüm hasan ali yücel klasiklerini bitirmek.
      tsukyomi
      Ne tarih bölümünden mezunum ne astronomi ve uzay bilimlerinden. Ne subayım ne nükleer enerji mühendisi. Ama bu mesleklere girsem sırıtmam. İş kafada bitiyor. Ben yapacağım, ben kararlıyım, ben istiyorum dediğiniz an yapıyorsunuz, herhangi bir motivasyona hiç gerek yok. Tembelleşmemek lazım aman dikkat.
       amira
       icimdeki kitap sevgisini buldum karantinada. mumkun oldugunca bos zamanlarimda kendimi ilgili oldugum konularda gelistirmeye calisiyorum. bence fena degil.
        kisi
        Motivasyon kısa süren bir şeydir. Motivasyona bel bağlanmaz. Bir şeyi yapman gerekiyorsa yapacaksın. Motivasyon, istek, keyif vb. beklerseniz çok beklersiniz. Boş mazeret bunlar.
         eflayilmaz
         Bu civarsa yok valla
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.