Hakkınızda Kısmında Neden O Yazıyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   -lucy-
   Selamlarr Yine kafanızı ütülemeye geldim. Neyse başlayalım, öhöm.. Hepinizin değil ama çoğunuzun "hakkında" kısmında bir şeyler yazıyor ve çoğu anlamlı. Bunların anısı olabilir, seviyor olabilirsiniz. Yada öylesine olabilir. Şimdi karışmasın diye bir uygulama yapacağız. Eğer yazılan şey anlamlıysa: 🧡 koyup anısını isterseniz anlatabilirsiniz. O sözü ya da emojiyi seviyorsanız: 💚 koyabilirsiniz. Öylesine ise: 💙 koyabilirsiniz. Ha bir de, emin değilseniz: 💛 koyabilirsiniz. Şimdi kendikimi anlatayım biraz (söz uzatmıcam fkdjfsj) 🧡 Onda çok şey kaybettim. Ama ne özlüyorum, ne de nefret ediyorum.. Bu yüzden After everything I’ve lost on you.. Bana gelen sana gelsin yâr. İsmail Yk yapıştırıp kaçıyorum bi dk djğşdşösjxje (Lost On You İle İsmail ne alaka demeyin, ikisine de sevdam çok büyük)
   https://youtu.be/6jfTSuWIYTs
   https://youtu.be/6jfTSuWIYTs
    karolunita_
    çünkü sevdiğim bi şarkı sözü 💚
     kafatamircisi
     Benimkini anlatmaya gerek varmı)
      tsukyomi
      🧡 Cheeki Breeki iv Damke (One,two; you're on top!) kabaca istenilen amaca kolayca ulaşmak gibi bir anlam taşır ve çıkış noktası Stalker adlı oyundur, daha doğrusu oyun demeyelim de, hayat tarzı diyelim <3 Rus menşeili ve içi Rus dolu bu oyunda banditlerden sık duyulur bu söz, hatta oyundaki radyodan çalan şu şarkıyla özdeşleşmiş, sonradan hard bass versiyonu Slav miğmlerinin ve gopniklerin marşı haline gelmiştir. Hazır bahsetmişken ineyim bu gece Çernobil'e bari. Stay cheeki breeki!
      https://www.youtube.com/watch?v=j_podzD4cSA
      https://www.youtube.com/watch?v=j_podzD4cSA
       patronice24
       Hakkımda ne yazdığımı bile unutan ben :)
        imcherry_
        🧡 kakdjsjks
         visnelikapkek
         Matematiksi bi şey olsun demiştim
          seksenderece
          Sıcaklıktan falan bahsediyor işte 😛 (çok ısındı değiştirdim 😂)
           _gizem_
           şarkı sözü varr :)) benim için anlamı olan bir şarkı
            disi.ejderya
            🧡 hayatimin yeniden başladığı tarih ve buna neden olan kişinin bas harfi .)) Diğeride burcum xhhdh ( turuncu kalbi bulana kadar canim cikti. Bu yüzden emoji sevmiyorum) .D
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.