Hak Etmemesine Rağmen Kötü Bir Üne Sahip Olan Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Bu konuda en çok üzüldüğüm grup hayvanlar herhalde. O kadar tatlı hayvanı kötü özelliklerle özdeşleştiriyoruz ki cidden üzülüyorum. Bunların başında herhalde kara kedi muhabbeti geliyor. Aşırı tatlı hayvanlar, ben siyah olmalarını ayrıca çok seviyorum. İnsanlar ara bozar aman uzak durun diye kendinden uzak tutuyor. Bir diğeri ise köpek balıkları. Çok cani, yırtıcı, öldürücü diye lanse ediliyor oysaki zararsız ve çok uysal hayvanlar. Size göre bu tarz kötü üne sahip olup asla böyle bir ünü hak etmeyen şeyler ne?
    mrsnl33
    Baykus ve karganın da uğursuz kabul edildiği batıl inançlar var maaalesef
     1234569
     Köpekbalıkları nın onlarca türü var. Beyaz köpekbalıklarının yanına git görürsün uysal mı. Her yıl abd de 70 80 kişiyi öldürüyorlar bir o kadar kişinin de uzuvlarını koparıyorlar.
      1234569
      Domuz, tilki, yılan, Atilla, bill Gates, johy deep, Ahmet Kural.
       kania_
       Bence hiç bir hayvan kötü deil en büyük hayvanlığı bizim toplumumuz yapıyor.hayvanların arasında bile adalet var ama bizim toplumumuzda adalet yok.Hayvanlar asla uğursuz deil bence
        yalansiz
        Insanciklardan kizlar mesela:kız gb
         tsukyomi
         Wehrmacht askerleri, SSCB ve Ruslar. Cyka Amerikanskiler ve onların kara propagandaları sağ olsun, önce birbirine kırdırıldılar, sonra tek tek kırıldılar. Gerçek kötüler bilinse de asla kötü olarak ünlenmediler tabi.
          karolunita-
          Islık çalmak
           takmazuguramatakar1
           Aleyna tilki.
            gregory_
            Alkol ve ot.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.