Hagi'nin Fenerbahçe'nin Rakibine Teşvik Primi Vermesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bakimermicek
   Kocaelispor'un eski kalecisi Dumitru Stingaciu'nun iddiaları bence ortalığı fena kızıştırır. Şunları söylemiş: "1998 sezonuydu. Dünya Kupası'ndan hemen önceydi. Kocaelispor olarak Fenerbahçe ile karşılaşacaktık. Fenerbahçe'yi yenersek, Galatasaray'ın şampiyonluk yolunda işini kolaylaştıracaktık. O dönem Kocaelispor'da 7 bin dolar ve bonuslar karşılığında oynuyordum. Galatasaray'dan Hagi, Popescu, Ilie ve Filipescu bana, Fenerbahçe'yi yenmemiz karşılığında kişisel olarak prim teklif etti." Link:
   https://www.sporx.com/stingaciu-hagi-fenerbahceyi-yenmemiz-icin-prim-verdi-SXHBQ859352SXQ
   https://www.sporx.com/stingaciu-hagi-fenerbahceyi-yenmemiz-icin-prim-verdi-SXHBQ859352SXQ
   İddia gerçek midir? Bence gerçektir. O dönemlerde Galatasaray'ın şike yapmadığını bilmeyen yok.
    cinayetvaraga
    Omurgasızların ve fransızların takımında karakter olmasını beklemek büyük ayıp. Fetönün dizinin dibinde yatıp her türlü şikeye mahal vermek bunların harcı zaten.
     ahmetsakar
     hagi ne yaptıysa galatasaray için yapmıştır, kendisi için yapmamıştır. i love you HAGI!
      cekirdeksizkarpuz
      He amk. Arsenalin kalecisine de, Dortmund'un stoperine de, Madrid maçının da hakemine de rüşvet verdik. Olay gerçektir yalandır bilemem. Ama o dönem teşvik primi adı altında rüşvet verme olayı Türk sporunda baya modaydı. Bunu vermeyen büyük takım almayan küçük takım olduğunu sanmıyorum. Ama ortaya çıkan spesifik örnekler üzerinden bir takimin başarılarını gölgelemeye çalışmak, koca camiayı karalamak, hele de kendi pisliklerinin üstünü kapatmaya çalışmak fazlasıyla yanlış.
       arslanbey
       az önce başlıklara göz atarken CİNAYETVARAGA'nın yorumlarına denk geldim fakat GİRİŞ yaptıktan sonra yazdıklarını göremiyorum. sanırım beni ENGELLEMİŞ bu sorun değil. koskoca bir GALATASARAY camiasını mevcut siyasi konjonktür tarafından ezberletilmiş FETÖCÜ, VATAN HAİNİ gibi sıfatlar kullanarak aşağılamaya çalışmak böyle EZİKLERİN işi olabilirdi ancak. HAGI bu ülke topraklarına gelmiş en değerli FUTBOLCUDUR. kompleksli FENERBAHÇE taraftarları bunun altında EZİLEREK doğruluğundan emin olmadıkları haberlere bile AĞZINDAN salyalar akıtarak saldırmakta. YAZIK. böyle korkak adamlar FARE gibi saklanarak GALATASARAY camiasına ÇAMUR atamaz.
        atavratfenerbahce
        Galatasaraylı değil mi işte içerden yetişmiş bu da ne bekliyorsun ki. Her şeyi yapar bu adamlar. Fenerbahçeli olarak diyeceklerim şu ki; Tarih bizi defalarca yargıladı açın bakın. Tüm açıklığıyla alın teridir dendi. Ama bunlar rakibine teşvik primi de verir, hakemi de satın alır, yüksek yerlerden maçı da bir şekilde allem eder kallem eder alır....
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.