Hadi Komşularımızdan Ne Çektiğimizi Paylaşalım
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   army-bts
   bu apartman bir distopya aksini bana kimse kanıtlayamaz...
    ceronedio
    Çok olmadı bu eve taşınalı, üst kat komşumuz kapımızın önüne belirli aralıklarla çöp atıyor, 2 gün önce kapımıza kokmuş koyun bağırsağı atmış. Kendi aynı zamanda apartman yöneticisi, tabii kavga falan ettik, kadın "ben Hataylıyım" diye bağırıyor başka bir şey demiyor. E bizde Adanalıyız ama bunun sonunun nereye varması gerek anlamış değilim. Haftaya kapısına şırdan bırakmayı düşünüyorum.
     the_yilmaz
     Üst kat komşunun oğlu eline geçeni aşağı fırlatıyor. Geçen çamaşır asarken vazo gibi bişey fırlattı kafama iniyordu nerdeyse balkonda 5 tl buldum onu da atmış bu manyak. Ben bu çocuktan korkuyom aq derdi isyanı kime onu da çözemedim balkona çıkamaz oldum artık
      zarfinicindekimadam
      Çok deli bir apartmana düşmüştük 2 sene önce, kurtulduk çok şükür. Evi tutarken evcil hayvanlarımızın olduğunu söylemiştik ve bir sorun olmadığı söylenmişti. Al kat karşı komşum alerjisi olduğu için bizi ne zaman köpeğimizle görse darladı ve besleyemeyeceğimizi söyledi, bir çok kez kavga çıkardı. Sonra da bütün apartmanı bize karşı örgütledi. 2 alt katta yaşayan ve kulağının dibine bağırmadan duymayan teyze "kapıları sert kapattığımız için" şikayet etti, bir alt kattaki komşumuz banyodan su aktığı için şikayet etti ev sahibi geldi ne onda su var ne bizde sızıntı. Neyse taşınıyorduk zaten sonra ev sahibinin de manyak olduğunu taşınırken öğrendik. Acil taşınmamız, şehir değiştirmemiz gerekiyordu biz de o ayın kirasını tam ödemiş bulunduk (20 gün falan boşuna)+depozitoyu da istemedik ama temizlik falan yapmadan etmeden aldığımız, elektrik tesisatını kendi paramızla yaptırdığımız, doğalgazı bağlatmak için uğraştığımız evi bizden temizlik yapılmış olarak teslim etmemizi istediler. Buldukları her deliği burası böyle değildi diye bize çevirmeye çalıştılar biz 1 çivi bile çakmadık eve. "Siz girince yaptırırz" dedikleri kırık pimapen kollarını siz kırdınız dediler. Hem evi temizlettiler hem de depozito vs vermeden 1 saatimize mal olup gönderdiler.
       cansevim
       üst komşunun çocuğu bir akşam üstü okul(ilkokul) çıkışı bize geldi. annesi evde yokmuş... sessizce tuvalete girdi bi yarım saat çıkmadı sonra çaktırmadan evden çıkıp gitti. klozeti tıkamış piç. 2 saat uğraştık açamadık tesisatçı çağırdık bi iki saat uğraştı sonunda açıldı usta diyor ki "abi bo çocuk sıçmamış beton dökmüş ehehehe" gördükçe sinirleniyorum veleti.
        samyeli90
        Bir insan her allahın günü mangal yapar mı yapıyor yanda ki manyak her gün mangal yapıyor o duman eve giriyor camlar kapanıyor havasızlıktan geberecez bir gün söylüyorsun adamın yüzüne çemkiriyor çapraz daki komşu da marangoz sabah akşam tahta kesiyor kış boyu hiç bir şey yapmayan adam yazın başladı özellikle akşam 6 dan sonra başlıyor gidip söylesen o da çalışıyorum ne yapayım akşama boş kalıyorum diyor allah seni bildiği gibi yapsın bıktım bu mahalleden
         palmiye
         Oturduğum binada bir teyzecik var sağ olsun hic bırakmaz pesimi. Iki üç haftada bir izin günümde evime gelir oğlunu pazarlar bana. teyzem ya oglunla ilgilenmiyorum düş yakamdan. Canim ilk ve tek komşum.
          mutevazibaskan
          Üst komşu evdeyken esnediğinde duyabiliyorum
           ecemovskiii
           Çok kötü yemek yapan yabancı bir komşum var. Damak tatlarımız o kadar farklı ki, gül sulu, safranlı sütlaç yapıyor. Yeni yaptığı bütün tariflerinde beni kobay olarak kullanıyor. Yıldım:)
            melisalamia
            ya surekli kizartma yenir mi be zaten kafayi yemisiz bu sicak havalarda ne gerek var her gun asiri yag kokan kizartmalara sayin komsucum yaktin tum apartmani
             plazacalisani
             Ya sorunlu bizimkiler. Evde insan yok ses yapıyorsunuz diye şikayet ediyorlar :D resmen paranoyak olduk onlar yüzünden
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.