Hadi "Kesin Rezil Oldum Ya" Dediğin Bir Anını Bizimle Paylaş
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   baby_ariel
    kania_
    Karşı komşumuz bize bak altını çiziyorum bize yemek getirmişti bende elinize sağlık diyeceğime afiyet olsun demiştim sjajsjjs
     gavrilovich
     Araba camında makyaj yaparken camı indirip orası olmamış biraz daha sür dedi bir abla çok utandım :( sdfghjkkjhgfdsfghj
      patronicee
      Kayınvalidemler bize yemeğe gelmişti. Kızım yatak odamdaki sütyenlerimi koluna takıp kayınbabamın yanına gelmişti. ''dedecimmm hadi oyun oynayalım bunları sana takayım mıı'' demişti. Ben ve kayınvalidem mutfaktan salona girer girmez şok geçirmiştik. Kocam da ne yapacağını bilememiş perdeleri inceliyodu. Kayınvalidemin kızımı ve sütyenlerimi alıp odama götürmesiyle az da olsa rahat bi nefes almıştım.
       buse01
       Bi tane çocuktan etkilenmiştim gidip hayvannn gibi çocuğa çarptım. O da oha diyordu tam arkasına dönüp beni görünce sustu. Sonra bir ara merhaba diyerek yanına gittim yönünü değiştirmişti ananı mı şeyyaptım insan merhaba der m2l gibi kaldım öyle sonraaa zaman geçti biraz 3 kez çıkma teklifi etti kabul etmedim peşini de bırakmadım dım dım..
        benita
        “Kesin rezil oldum ya” 14.04.2021 18:49
         berat_albayrak_
         20 ocak 2019 - Okul Şiddetli grip yüzünden hastaneye kaldırılmadan bir gün öncesindeyken derste hem yorgunluktan hem de hastayken uyuya kalmışım, uyandığımda elimde olmayan sebeplerden ötürü kusmam gerekti ama çok acildi, çöp kutusuna kadar koşarken yere kustum... o yıl boyunca linç edildim, dışlandım, küçük düşürüldüm... (Görüyorum ki o sınıftakiler bana diss atmış, burdan senin aq arda emir)
          muzlu-pasta
          Yaşadığım her an
           caresizcare
           Özel kutu iç çamaşırı almıştım henüz kutudab çıkarmamıştım Sigara paketi kadar kutuydu Kaynıma vermiş oğlum ikisi beraber ne olduğunu anlamaya çalışırken yakaladım O anki gerilim unutulmadı
            kafatamircisi
            Dio da kendi başlığımı şikayet edip sildirmişimdir😏
             strangestar
             Bir keresinde yoldayken bir ambulans geçmişti Allah şifa versin diyceğime Allah rahmet eylesin dedim kendi içimden
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.