Hadi! Burçlar Hakkında Konuşalım
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   essrayii
   Kabul edelim, çoğumuz merak edip bir kez bile olsa burç yorumu okumuşuzdur… Ne kadar garip değil mi ☹ dünyaya geldiğimiz yer ve zaman aslında bizi biz yapan temeli oluşturuyor. Tabii ki parantez içerisinde belirtiyorum; bu ben ikizler burcuyum kararsızım veya balık burcuyum çok duygusalım, demek değil ☹ alışkanlıklarımızın suçunu burçlara atmayalım 😊 Aslında bu çok derin bir konu kimimize göre mantıklı kimimize göre hurafe… Bana soracak olursanız : Burçların hayatımızda önemli bir yeri var, sadece burç deyip geçmeyelim ay burcu, yükselen burcu gibi de çeşitleri var. Anlayacağınız, çoğu kişi istemese de herkes burcunun özelliklerini taşır. Peki bir soru… Sizce benim burcum ne ?
    canerckr
    Bana sen yengeçsin dediler öyle kaldı. Ben seçmedim, özellikleri sallıyorlar tutuyor bence. Burç işi komple yalan.
     sairsel
     Bu konular konuşulmuştu sanki 🤔
      darkomikhanem
      inanır mısın 33 yaşındayım hiç merak etmedim bir kere olsun bile okumadım :)
       icarus_fall
       Küçükken gazetelerde okurdum, genelgeçer şeyler yazardı. Hiç “karaktersizsin, ikiyüzlüsün” demezdi. Ortaokulda başladı önyargı burcuma karşı… İkizler size ne yaptı? Aslında soru şu olmalı bence; “Size hep bir şey yapan birileri oluyor olmaya da devam edecek, neden ikizler burcunda birisi olduğu zaman burcundan vuruluyor?”
        samyeli90
        Burçlara inanırım ama biraz karakterede bağlı bu davranışlar Mesela ben Yengeç burcuyum ama evlilik insanı değilim ve biraz bencilim Ama beslemek doyurmak koruyup kollamak vardır bende ama sadece sevdiklerime karşı
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.