Hadi Biraz da Aile Evi Teröründen Bahseledim...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bahtsizbiri
   aile evi : CEHENNET
    samyeli90
    15 yaşıma kadar babamdan şiddet gördüm hakaret yedim sokağa atıldım annemde buna dur demedi kimse demedi çünkü babam toplumun önünde örnek babayı oynadı sonra vefat etti
     tuba-yildirim6
     Doğduğum günden beri başa çıkmaya çalıştığım ve neticede sinir hastası olmanın eşiğinden döndüren saçma bir olaylar silsilesi.. annemle doğduğum günden beri anlaşamıyoruz.. 3 yaşındayken hastalandığımda bana bakmak için kız kardeşimi Samsun'a yollamak zorunda kalmış 15 günlüğüne kardeşim orda hasta olmuş ... Onun için bile beni suçluyor ... Sen hasta oldun diye ben evladımı yollamak zorunda kaldım diye. . evet evladım dediği tek insan hep kız kardeşim oldu.. benim için de genelde asla ona itaat eden bir insan olmadığım için Tuba diye bahseder... Ha bazen yorulup onun istediği gibi itaatkar davrandığımda canım kızım diyor hakkını yiyemem..
      transylvania
      25 yaşıma kadar ailemle yaşadım, hatta son bir kaç senedir kendi derebeyliğimi kurmaya başladım, fakat ailemle evde fazla rahattım bir erkek olarak , şu eksikti yada bu beni bitirdi diyiceğim hiç bişi yaşamadım . Babamın ansız espirileri hariç :))
       avcikizhamide
       Sen kızsın temiz ol, amk oğlanların dağıttığı odayı niye ben topluyom
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.