Hadi Bir Fıkra Anlat da Neşemizi de Bulalım
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Hadi bakalım eğlenceli bildiğimiz fıkraları yazalım buraya :)
    ladydisko
    sonra temel demiş ki o çöpe atılır mı? hhaaha
     who_am_i
     Mafya babası haraçlarını toplaması için yeni bir tetikçi buldu. Seçtiği adam sağır ve dilsizdi. Çünkü baba, bu tetikçi yakalanırsa polise fazla bir şey anlatması mümkün olamaz diye düşünüyordu. Baba, bir gün ödemelerin geciktiğini fark etti ve tetikçiyi odasına aldırttı, bir de işaret dilini bilen tercüman buldular. Tercüman işaretle sordu: "Para nerede?" Sağır dilsiz işaretle yanıt verdi: "Ne parası? Benim paradan maradan haberim yok. Neden bahsettiğinizi anlamıyorum." Tercüman tercüme etti: "Neden bahsettiğinizi anlamıyormuş." Baba 38'liği koltuk altından çekip sağır dilsizin beynine dayadı: "Şimdi sor bakalım, para nerede." Tercüman işaretle sordu: "Para nerede?" Sağır-dilsiz kan ter içinde, işaretle yanıt verdi: "Şehir merkezindeki parkta, büyük heykelin olduğu kapıdan girince soldan 3. ağacın kovuğunda iki yüz bin dolar var." "Ne söyledi?" dedi baba. Tercüman yanıtladı: "Dedi ki, hala neden bahsettiğinizi anlamıyormuş, ayrıca o tetiği çekmek de biraz g.t istermiş."
      zimbo
      Temel ve Cemal birer at alırlar. Ama sürekli karıştırırlar hangisi benim hangisi senin diye. Temel'in aklına bir fikir gelir der ki: - Cemal, atın birinin kulağını keselim o zaman karıştırmayız belki. Atın kulağını keserler ama yine karıştırırlar. Temel der; - Ula yine karıştırayruz. Bari öbür kulağını da keselim. Hayvanın öbür kulağını da keserler. Yine karıştırırlar. Temel der ki; - Kuyruğunu da keselim, belki o zaman karıştırmayız. Kuyruğunu da keserler hayvanın. Tekrar karıştırırlar. Ve Temel sonunda der ki: - Ula Cemal! Hayvanın kulağını kestik karıştırdık. Öbür kulağını kestik yine karıştırdık. Kuyruğunu kestik ama hala karıştırıyoruz. En iyisi sen siyahına bin ben beyazına bineyim.
       cokbilmisdegilcokbilen
       Bir adam varmış. Ölmüş
        rotasizkerim
        Bir kadın Karadeniz'de bir restorana girmiş. Laz böreği istemiş. Garson da getirmiş. Kadın garsona sormuş; - Neden yapılıyor bu börek? Garson da; - Neden yapılmasın, herkes seviyor, demiş.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.