Güzellik ve Yakışıklılık Haricinde Aşık Olunası Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   paarantez
   Yakışıklılık ve güzellik iyi hoşta.. Ah o kalp, o zeka, o sevgisini gösterme halleri.. Şahsım adına konuşmak gerekirse; Sevgisini gösterme şekli benim için çok önemli. Ortak kuracağımız hayat için göstermiş olduğu çaba, zekası son derece belirleyici hususlar.
    ezgisarikaya
    hayatındaki değerlerin 'inanç' çatısı altında zorlama dayatmalar sonucunda oluşmamış olması. daha net açıklarsam mesela aldatma konusu. bunu dinen haram vs diye yapmaması var bir de kendi değerlerinde onun için önemli olduğundan dolayı yapmaması var. ikisi çok farklı şeyler ifade ediyor benim için. ya da herhangi bir iyilik yaptığında bunu bu dünya için yapması var öbür dünya için hayır kazanırım diyerek yapması var. umarım anlatabilmişimdir...
     celinne
     gelir düzeyi kendisinen altta olan insanlara davranış şekli. mesela apartman görevlisi/vale/garson/satış danışmanı/temizlik görevlisi gibi. bu insanlara emir verir gibi konuşuyorsa veya onun sahibi olduğunu, parasıyla onu satın aldığını düşünüyorsa sabaha kadar yakışıklı olsun biter benim için. ama asansörde sokakta gördüğü birine bi günaydın, kolay gelsin falan desin öfffff adam gibi adam derim!
      begumg
      ailesi ile olan ilişkisi benim için çok önemli. aile ilişkileri iyi olan birinin ilişkimizde de iyi olacağına eminim diyebilirim. yani çok gelecek odaklı düşünüyor olabilirim ama kadınlar biraz böyle sanırım, neredeyse herkese ömürlük ilişki testi yapıyoruz. tek gecelikler, flörtler dışında tabiiii..... benim için en önemli faktörlerden birisi de aile ilişkilerinin nasıl olduğu :)
       renginibelliet
       ALLAH'tan korkan samimi bencil olmayan saygılı sevgi dolu olması masumluk say say bitmez :)
        birinci-tekil-birey
        Kendi ayakları üzerinde duran, kendi kararlarını veren özgür, güçlü ve akıllı kadınlar.... Her türlü baş tacı.
         yagmur_ults
         Merhameti, empati duygusu, düsünceli kalbi ve en önemlisi hayvan sever olması
          pisilamest1
          Kesinlikle hayvan sevgisi olan birine aşık olurum.Çünkü hayvan sevgisi başkadır.Hayvan sevgisiz çıkarsız ve karşılıksızdır.Zaten karşılıksız bir sevgi yaşayan biri beni sonsuza dek sever :))
           nazliteniguzel
           karakteristik bir arabası olması 😍 tabi demiyorum ki ferrarisi olsun. böyle buzdolabı gibi şirket arabası olmasın şöyle zevkini yansıtan güzel bi arabası olsun. net düşülür..
            cinayetvaraga
            Entellektüelliği. Boşa yaşanmamış bir hayat olmalı aşık olacağım. Bilgiye aç bir zihin olmalı.
             sedefartuny
             Dinleyen ve anlayan, dertlerine ortak olan, hayatının çiçek bahçesi vadetmediğini bilecek olgunlukta olması. Gerisi teferruat zaten. Gerçek aşkın bu olduğunu düşünüyorum. Klişe belki ama güzellik dediğimiz şey bugün var yarın yok.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.