1.1b
12.10.2020
Güzellik ve Yakışıklılık Haricinde Aşık Olunası Şeyler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   paarantez
   Yakışıklılık ve güzellik iyi hoşta.. Ah o kalp, o zeka, o sevgisini gösterme halleri.. Şahsım adına konuşmak gerekirse; Sevgisini gösterme şekli benim için çok önemli. Ortak kuracağımız hayat için göstermiş olduğu çaba, zekası son derece belirleyici hususlar.
    ezgisarikaya
    hayatındaki değerlerin 'inanç' çatısı altında zorlama dayatmalar sonucunda oluşmamış olması. daha net açıklarsam mesela aldatma konusu. bunu dinen haram vs diye yapmaması var bir de kendi değerlerinde onun için önemli olduğundan dolayı yapmaması var. ikisi çok farklı şeyler ifade ediyor benim için. ya da herhangi bir iyilik yaptığında bunu bu dünya için yapması var öbür dünya için hayır kazanırım diyerek yapması var. umarım anlatabilmişimdir...
     celinne
     gelir düzeyi kendisinen altta olan insanlara davranış şekli. mesela apartman görevlisi/vale/garson/satış danışmanı/temizlik görevlisi gibi. bu insanlara emir verir gibi konuşuyorsa veya onun sahibi olduğunu, parasıyla onu satın aldığını düşünüyorsa sabaha kadar yakışıklı olsun biter benim için. ama asansörde sokakta gördüğü birine bi günaydın, kolay gelsin falan desin öfffff adam gibi adam derim!
      begumg
      ailesi ile olan ilişkisi benim için çok önemli. aile ilişkileri iyi olan birinin ilişkimizde de iyi olacağına eminim diyebilirim. yani çok gelecek odaklı düşünüyor olabilirim ama kadınlar biraz böyle sanırım, neredeyse herkese ömürlük ilişki testi yapıyoruz. tek gecelikler, flörtler dışında tabiiii..... benim için en önemli faktörlerden birisi de aile ilişkilerinin nasıl olduğu :)
       renginibelliet
       ALLAH'tan korkan samimi bencil olmayan saygılı sevgi dolu olması masumluk say say bitmez :)
        birinci-tekil-birey
        Kendi ayakları üzerinde duran, kendi kararlarını veren özgür, güçlü ve akıllı kadınlar.... Her türlü baş tacı.
         yagmur_ults
         Merhameti, empati duygusu, düsünceli kalbi ve en önemlisi hayvan sever olması
          pisilamest1
          Kesinlikle hayvan sevgisi olan birine aşık olurum.Çünkü hayvan sevgisi başkadır.Hayvan sevgisiz çıkarsız ve karşılıksızdır.Zaten karşılıksız bir sevgi yaşayan biri beni sonsuza dek sever :))
           cinayetvaraga
           Entellektüelliği. Boşa yaşanmamış bir hayat olmalı aşık olacağım. Bilgiye aç bir zihin olmalı.
            nazliteniguzel
            karakteristik bir arabası olması 😍 tabi demiyorum ki ferrarisi olsun. böyle buzdolabı gibi şirket arabası olmasın şöyle zevkini yansıtan güzel bi arabası olsun. net düşülür..
             sedefartuny
             Dinleyen ve anlayan, dertlerine ortak olan, hayatının çiçek bahçesi vadetmediğini bilecek olgunlukta olması. Gerisi teferruat zaten. Gerçek aşkın bu olduğunu düşünüyorum. Klişe belki ama güzellik dediğimiz şey bugün var yarın yok.
              hayatimsirtcantamda
              Dünyayı ve doğayı sevmesi. Çok gezmesi. Gezmeye ve keşfetmeye açık olması. Bunlar varsa bir kadında işte ruh ikizim derim
               mandrake85
               Zeka. Estetiksiz doğal bir kadın, ağzını yaya yaya konuşmayan, makyajsız saç boyasız görünce tanınmayacak hale gelen kadın istiyoruz amk çok mu
                _umut_
                Bana olan sevgisi, bizi biz olarak görebilmesi, en önemlisi de mutluluğum için kendi isteklerinden vazgeçebilmesi. Zaten bir kız bunları yapınca gözünde zamanla dünyanın en güzel kızı oluyor.
                 sedefartuny
                 Gamzeler, bir erkeğe yakışan en güzel şey olabilir. Sadece gamzesi var diye kimseye aşık olmadım henüz ama. Birgün neden olmasın.
                  gregory_
                  İnsanlara tepeden bakmaması, fikirlere saygı göstermesi, atıp tutmaması.
                   buzgibi
                   güzel muhabbet . farkedilmez bir bağ oluşturuyor, bir bağımlılık.
                    johnnybravo
                    Güzel değilse aşık olmam kimse kusura bakmasın. Sabah uyandığımda yanımda güzel bir kadın görmek istiyorum
                     benita
                     Merhameti
                      amakafamiznasiguzel1
                      komik olması, düşünce yapılarımızın uyuşması.
                       burakb_
                       Güzelliğe aşık olan erkek toydur.
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.