Güzellik Uzmanı Olan Kadınlar Hiç Güzel Değilmiş
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   angelica-
   Çocuğa yanıt verdim>>>Niye herkesten güzellik bekleyeyim ki? Herkes güzel olmak zorunda değil ayrıca güzellik uzmanlığı kendine yarayan bir şey değil insanlara faydası olan bir kişiye denir. Ne yapsın kendine mi harcasın elindeki malzemeleri oldu o zaman ya para kazanmanın ne anlamı kaldı? Ayrıca istediği zaman kendine yapamaz öyle, yasak her yerin kuralları var başkasının elinde de güzelleşmek para ister, güven ister. Bu işi yapan bir tek kadınlar yok erkekler de var keşke cinsiyetçilik yapmasaydın. Belki kadınlara ayıp yaptığını düşünüp storyi kaldırırsın düşünmüştüm ama tekrar görünce söylemek istedim.
    myheartofstereo
    yaa kaç güzellik uzmanı gezmiş ki böyle bir genelleme varmış
     me_out_bye
     Lazer epilasyoncu erkegin kolunda neden kıl var ? Lazer epilasyoncu değil mi? Önce kendini temizlesin ? Yeterince MAL'sanız bu böyle uzar gider.
      isirgan_otu
      Bence sen fazla gerizekalısın, kim maymun suratlı bir güzellik uzmanına gitmek ister?? daha onun kendisine hayrı yoktur.
       tsukyomi
       Beni zamanında gözlükten kurtaran göz doktorum gözlüklüydü. Yine kendi kanser olup kanser hastalarına deva olan doktorlar var. Yazılan diolar ironi amaçlı mı bilmiyorum ama bu kafalardan kanım dondu. Dış pakete bu kadar önem vermeyin, içi bozuk çıkınca gelip ağlıyorsunuz, tarak kürek genellemeler üretiyorsunuz sonra.
        torture
        4 teyzem güzellik uzmanı hepsi de birbirinden güzel
         buse01
         Zevkler renkler ya tek mesele bu Benim beğendiğim erkeklere örneğin kız arkadaşlarım ıyyyy der ama bana dünya yakışıklısı gelirler
          abdes_terligi
          siz malsınız aq herkes güzel olmak zorunda değil bakımlı ve hijyenik olsun yeter onun dışında sırf siz beğenin diye estetik ameliyat olacak değil
           lovewkoko
           şişman bir diyetisyene gidince ne düşünüyorsunuz buyrun tartışmaya :)
            me_out_bye
            Bir doktor hasta olamaz mı? Doktor oldugu için full saglikli olmasi mi gerekir ? Bu emsilin mantigi ile ayni olayın turevleri.
             me_out_bye
             Bir salak beyanıdır. O zaman tüm beslenme uzmanları 40 kilo olmalıdır. Tüm terzilerin asla bir söküğü olmamalıdır vs. Bilgisi var sana öğretecek yapacak para kaşiligi. Adi uzerinde guzellik UZMANI. BU KONUDA BILGISI OLAN UZMAN OLAN. KENDI GUZEL DEMIYORUZ. Salak insanlarin sosyal medya kullanmasi yasaklansin ya. Boylece boyle şeyletle ugraşmaz zorunda kalmayız.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.