Güzellik Uzmanı Olan Kadınlar Hiç Güzel Değilmiş
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   angelica-
   Çocuğa yanıt verdim>>>Niye herkesten güzellik bekleyeyim ki? Herkes güzel olmak zorunda değil ayrıca güzellik uzmanlığı kendine yarayan bir şey değil insanlara faydası olan bir kişiye denir. Ne yapsın kendine mi harcasın elindeki malzemeleri oldu o zaman ya para kazanmanın ne anlamı kaldı? Ayrıca istediği zaman kendine yapamaz öyle, yasak her yerin kuralları var başkasının elinde de güzelleşmek para ister, güven ister. Bu işi yapan bir tek kadınlar yok erkekler de var keşke cinsiyetçilik yapmasaydın. Belki kadınlara ayıp yaptığını düşünüp storyi kaldırırsın düşünmüştüm ama tekrar görünce söylemek istedim.
    buse01
    Zevkler renkler ya tek mesele bu Benim beğendiğim erkeklere örneğin kız arkadaşlarım ıyyyy der ama bana dünya yakışıklısı gelirler
     me_out_bye
     Bir salak beyanıdır. O zaman tüm beslenme uzmanları 40 kilo olmalıdır. Tüm terzilerin asla bir söküğü olmamalıdır vs. Bilgisi var sana öğretecek yapacak para kaşiligi. Adi uzerinde guzellik UZMANI. BU KONUDA BILGISI OLAN UZMAN OLAN. KENDI GUZEL DEMIYORUZ. Salak insanlarin sosyal medya kullanmasi yasaklansin ya. Boylece boyle şeyletle ugraşmaz zorunda kalmayız.
      me_out_bye
      Bir doktor hasta olamaz mı? Doktor oldugu için full saglikli olmasi mi gerekir ? Bu emsilin mantigi ile ayni olayın turevleri.
       me_out_bye
       Gözlük kullanan göz doktoru yok mu? Niye gozu bozuk ? Göz uzmani. Gozleri ATMACA GIBI GORMELIYDI ?! Bir MAL beyanı.
        isirgan_otu
        Bence sen fazla gerizekalısın, kim maymun suratlı bir güzellik uzmanına gitmek ister?? daha onun kendisine hayrı yoktur.
         me_out_bye
         Lazer epilasyoncu erkegin kolunda neden kıl var ? Lazer epilasyoncu değil mi? Önce kendini temizlesin ? Yeterince MAL'sanız bu böyle uzar gider.
          myheartofstereo
          yaa kaç güzellik uzmanı gezmiş ki böyle bir genelleme varmış
           torture
           4 teyzem güzellik uzmanı hepsi de birbirinden güzel
            littlejohn
            Terzi kendi sokugunu dikemezmis arkadaslar bosverin :)
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.