Güzele Alışınca Sıradan Gelmesi Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Bu aralar bunu fark ediyorum. Beyin bu şekilde çalışıyor sanırım. Mesela çok beğenerek aldığım bir şeyi 2 kez giyince tüm güzelliği kayboluyor gözümde. Sevgili ilişkilerinde de böyle olabilir mi acaba ? Yani çok güzel veya çok yakışıklı bir sevgiliniz olsa bir süre sonra gözünüze sıradan gelir mi ?
    ecemovskiii
    Insan icin her sey oyle. Alistigimiz her sey sanki oyle olmasi gerekiyormuscasina dogal ve normal gelmeye basliyor. Insanin dogasinda var saniyorum
     ulrich
     Sadece guzel veya yakisikli diye sevgilinse siradanlasma normal
      vefasizalemin_yorgunbacisi
      Önce elde etmek isteriz ne pahasına olursa olsun. Elde ettikten sonra bir kıymeti kalmıyor, o da herkes gibi her şey gibiymiş diyoruz. Biraz hırs, biraz bencillik biraz da herkes ve her şey gibiyiz.
       kanadadabiryusuf0
       uzun zaman sonra dio girmek :(( sıradan gelmiyor sadece ilk hevesi kalmıyor ondan daha iyisini bulunca da güzel geliyor
        a.l.p.o.l.l.o.n
        İşte bu yüzden gönlün güzelliğine bakılır ama bunu diyipte kendine bakım yapmazsan öz bakımın olmazsa hiç kimse bakmaz :)
         ahmetsakar
         geliyor. en güzele 1 haftada doyuyor insan. maalesef durum bu ya. adriana lima'yla ıssız adaya düşsem 10 gün sonra scarlett'in tırnağı etmezsin derim.
          _enteldantel
          Sonradan da arıyorsun o nesneyi kişiyi vs. Ama bu da bir müddet sürüyor. Takma kafana geçer ( Geçmedi ) 😄
           bico
           Bal istedim Kars’tan bal getirdiler baldan biktim ,havuz istedim havuzlu aile evine gittim havuzdan biktim , bi çocuğu cok istedim elde ettim ondan bıktım, kendi evimi döndürdüm ondan bıktım. Diceğim su ki güzel-cirkin diye bişey yok anı yasamk var NET. An dan keyif alan biriyle birlikteyseniz ne âlaa:))
            wb-
            Sıradan gelir gözünün önünde olduğu için kıymetini bilmezsin . Ulaşılması imkansızı da çekici kılan bu asla elde edemeyeceğin için kıymetlidir ve sıradan değildir.
             nunukafasi
             Sırf bu sebeple denizi olan bir şehre taşınmak istemiyorum. Deniz gibi bir güzelliğin sıradanlaşmasını asla istemem. Bilmiyorum tabii öyle olur diye tahmin ediyorum. Yanlış düşünüyorsam güncelleyin beni lütfen :)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.