Güzele Alışınca Sıradan Gelmesi Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Bu aralar bunu fark ediyorum. Beyin bu şekilde çalışıyor sanırım. Mesela çok beğenerek aldığım bir şeyi 2 kez giyince tüm güzelliği kayboluyor gözümde. Sevgili ilişkilerinde de böyle olabilir mi acaba ? Yani çok güzel veya çok yakışıklı bir sevgiliniz olsa bir süre sonra gözünüze sıradan gelir mi ?
    _enteldantel
    Sonradan da arıyorsun o nesneyi kişiyi vs. Ama bu da bir müddet sürüyor. Takma kafana geçer ( Geçmedi ) 😄
     ahmetsakar
     geliyor. en güzele 1 haftada doyuyor insan. maalesef durum bu ya. adriana lima'yla ıssız adaya düşsem 10 gün sonra scarlett'in tırnağı etmezsin derim.
      a.l.p.o.l.l.o.n
      İşte bu yüzden gönlün güzelliğine bakılır ama bunu diyipte kendine bakım yapmazsan öz bakımın olmazsa hiç kimse bakmaz :)
       ulrich
       Sadece guzel veya yakisikli diye sevgilinse siradanlasma normal
        kanadadabiryusuf0
        uzun zaman sonra dio girmek :(( sıradan gelmiyor sadece ilk hevesi kalmıyor ondan daha iyisini bulunca da güzel geliyor
         nunukafasi
         Sırf bu sebeple denizi olan bir şehre taşınmak istemiyorum. Deniz gibi bir güzelliğin sıradanlaşmasını asla istemem. Bilmiyorum tabii öyle olur diye tahmin ediyorum. Yanlış düşünüyorsam güncelleyin beni lütfen :)
          ecemovskiii
          Insan icin her sey oyle. Alistigimiz her sey sanki oyle olmasi gerekiyormuscasina dogal ve normal gelmeye basliyor. Insanin dogasinda var saniyorum
           wb-
           Sıradan gelir gözünün önünde olduğu için kıymetini bilmezsin . Ulaşılması imkansızı da çekici kılan bu asla elde edemeyeceğin için kıymetlidir ve sıradan değildir.
            bico
            Bal istedim Kars’tan bal getirdiler baldan biktim ,havuz istedim havuzlu aile evine gittim havuzdan biktim , bi çocuğu cok istedim elde ettim ondan bıktım, kendi evimi döndürdüm ondan bıktım. Diceğim su ki güzel-cirkin diye bişey yok anı yasamk var NET. An dan keyif alan biriyle birlikteyseniz ne âlaa:))
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.