18
23.6.2020
Güzele Alışınca Sıradan Gelmesi Sorunsalı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   raselika
   Bu aralar bunu fark ediyorum. Beyin bu şekilde çalışıyor sanırım. Mesela çok beğenerek aldığım bir şeyi 2 kez giyince tüm güzelliği kayboluyor gözümde. Sevgili ilişkilerinde de böyle olabilir mi acaba ? Yani çok güzel veya çok yakışıklı bir sevgiliniz olsa bir süre sonra gözünüze sıradan gelir mi ?
    _enteldantel
    Sonradan da arıyorsun o nesneyi kişiyi vs. Ama bu da bir müddet sürüyor. Takma kafana geçer ( Geçmedi ) 😄
     ahmetsakar
     geliyor. en güzele 1 haftada doyuyor insan. maalesef durum bu ya. adriana lima'yla ıssız adaya düşsem 10 gün sonra scarlett'in tırnağı etmezsin derim.
      a.l.p.o.l.l.o.n
      İşte bu yüzden gönlün güzelliğine bakılır ama bunu diyipte kendine bakım yapmazsan öz bakımın olmazsa hiç kimse bakmaz :)
       ulrich
       Sadece guzel veya yakisikli diye sevgilinse siradanlasma normal
        kanadadabiryusuf0
        uzun zaman sonra dio girmek :(( sıradan gelmiyor sadece ilk hevesi kalmıyor ondan daha iyisini bulunca da güzel geliyor
         nunukafasi
         Sırf bu sebeple denizi olan bir şehre taşınmak istemiyorum. Deniz gibi bir güzelliğin sıradanlaşmasını asla istemem. Bilmiyorum tabii öyle olur diye tahmin ediyorum. Yanlış düşünüyorsam güncelleyin beni lütfen :)
          ecemovskiii
          Insan icin her sey oyle. Alistigimiz her sey sanki oyle olmasi gerekiyormuscasina dogal ve normal gelmeye basliyor. Insanin dogasinda var saniyorum
           1cerenaltay
           Sevgilim gün geçtikçe daha da güzel geliyor bana. Şu bir gerçek: Sevgi insanı güzelleştiriyor❤️
            wb-
            Sıradan gelir gözünün önünde olduğu için kıymetini bilmezsin . Ulaşılması imkansızı da çekici kılan bu asla elde edemeyeceğin için kıymetlidir ve sıradan değildir.
             bico
             Bal istedim Kars’tan bal getirdiler baldan biktim ,havuz istedim havuzlu aile evine gittim havuzdan biktim , bi çocuğu cok istedim elde ettim ondan bıktım, kendi evimi döndürdüm ondan bıktım. Diceğim su ki güzel-cirkin diye bişey yok anı yasamk var NET. An dan keyif alan biriyle birlikteyseniz ne âlaa:))
              vefasizalemin_yorgunbacisi
              Önce elde etmek isteriz ne pahasına olursa olsun. Elde ettikten sonra bir kıymeti kalmıyor, o da herkes gibi her şey gibiymiş diyoruz. Biraz hırs, biraz bencillik biraz da herkes ve her şey gibiyiz.
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.