23
23.6.2020
Güzel Şeyler...
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   mevsimlerdensnbahar61
   Bu kadar karmaşıklığın içinde güzel şeyleri unutuyoruz hadi güzel bir şeyler yazalım belki okurken birinin tebessümüne sebep oluruz ...
    nickiharuto
    Bu güzel sanırım.
     nickiharuto
     Sanırım özentilerin sayısı azalıyor. Mutluluk verici, umarım yanılmıyorumdur.
      1cerenaltay
      Bence özellikle bu günlerde bir kelebeğin uçuşuna bile sevinmemiz gerek. Mesela ikili ilişkilerde de böyledir, yaşanılan kötü olayda bir kişi ayakta durmalı ki diğerine ayağa kalkacak gücü verebilsin. Üzülmeye o kadar alışmışız ki yaşanılan güzel şeylere inanmıyoruz. En basitinden sabah neşeli bir müzik açıp dilediğiniz gibi dans edin, bakın nasıl da keyifleniyorsunuz.
       moonlight3rd
       Düzenli bir hayat mutlu ediyormuş gerçekten. Akşam kaçta yatarsam yatayım saba 8de s*k gibi ayaktayım. Kahvaltı şart. Genelde yulaf ve süt. Sonra evi toplama silme süpürme, kişisel bakım derken saat 16.30 en zevkli öğün. Sonrasında da serbest. Ya oyun oynarım, ya dostlarla sohbet ederim burdan ya da wp'dan ya da kitap müzik takılırım. Siz de deneyin. Sürdürdüğünüz zaman insan dış sorunlara kapanıyor, içine kendine dönüyor ve zamanla mutlu biri haline geliyor. Ha bi de kimseden hiçbir şey beklemeyin asla.
        cansevim
        kokusu. çok güzel.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.