82
25.10.2020
Güzel Olmanın Hayatta Sağladığı Kolaylıklar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   Güzel görünmek belki de hayatımızda en fazla konsantre olduğumuz ve çaba gösterdiğimiz durumlardan biri. Bunu ciddi takıntı haline getirip estetik müdahalelere başvuranlar güzelliğin hayat kolaylaştıran bir durum olduğunu savunuyor. İnsanların artık kararları düşünmek yerine gözleri ile karar verdiği tezi de hayatlarımızın orta yerinde duruyor. Sen bu konuda ne düşünüyorsun? Güzellik hayat kolaylaştıran bir şey midir? Güzel görünmek hayatımıza ne gibi kolaylıklar sağlar?
    benita
    Soru bilmediğim yerden geldi
     mehmet_08
     boş yapmaya gerek yok. ne kadar gerizekalı olursan ol güzelsen iyi yaşarsın. her yerde işe daha kolay girersin,bi kaç abaza avlar lüks içinde yaşarsın, modellik ve oyunculuk yapma şansın inanılmaz artar. bu erkeklerde de böyle fakat nedendir bilinmez kadınlarda kat be kat daha fazla etkisi oluyor. yani güzelsen hayata 10-0 önde başlarsın
      djsinemovic
      Özsaygınız yerindeyse hiçbir şey. Size dış görünüşünüz sebebiyle yapılan herhangi bir muameleyi kabul etmezsiniz çünkü. Eğer yoksa ohooo her türlü avantajı var
       ladydisko
       satış işlerinde iyi görünüşlü kişiler daha çabuk iş bulur
        gregory_
        Zeka olmazsa güzellik harcanir, zeki ve güzel daha kolay yasar hayati.
         mervenizz_
         Mesela ben cildime pirinç suyu sürüyorum hem cildim beyazladı hem de sivilcem çıkmıyor (sürmesem bile çıkmıyordu zaten) . Ve bu benim iş hayatıma kolaylık sağladı tavsiye ederim.
          sedefartuny
          Güzel insanın, güvenilir insan, doğru insan olduğuna dair bir algı var çok uzun zamandır ama ben yavaş yavaş bunun kırıldığına inanıyorum.
           plazacalisani
           Valla saymakla bitmez. Nedense güzel olunca insanlar aynı anda naif, zeki, akıllı, becerikli filan da olduğunu düşünüyorlar.
            mevsimlerdensnbahar61
            Çok güzel bi kız arkadaş vardı çok samimi değildik öyle merhaba merhaba ama boş bi beyne sahipti yazık tüm güzelliği ruhunun kir pasında boğulmuş gibiydi yani doğal olun kafi
             peripedia
             Güzel görünmek, özenli, temiz, bakımlı olmak çok önemli ancak bu güzelliği zeka ve bilgi birikimi ile taçlandırmak çok çok daha önemli. Güzellik ancak ve ancak kısa vadede kazandırabilir.
              mrlawyerkk
              Bir arkadaşım temel güzellik algılarına uymadığı için sürekli polisler ve bekçiler tarafından kimlik kontrolüne tabi tutulduğu için yakınıyordu. O geldi bu başlığı görünce aklıma.
               yusufusludur
               bazı güzeller dişiliği ile kişiliğini kaybeder güzelliği dişiliğini kullanmasına olanak sağlar dişiliklerini kullanarak bazı engelleri kolayca aştıklarını sansalarda aslında kişiliklerinden olmuşlardır ve kişiliksiz insanlar cansız mankenler gibidir zaten dişilikleri için engelleri aşmasını kolaylaştıranlar dişiliğini kullananlara et parçası olarak bakarlar son
                okadin
                İş görüşmelerinde, toplumda önemli gibi gözüküyor ancak sadece bu nedenle bir yerlere gelmek, toplumda bir yer edinmek kişinin üzerine düşünmesi gereken bir durum. Ben asla istemezdim.
                /
                0

                Tarihe Göre

                İçerik bulunamadı.